සංවර්ධන ලොතරැයි මණ්ඩලයේ දූෂණ වංචා රැසක් එළියට

සංවර්ධන ලොතරැයි මණ්ඩලයේ ලොතරැයි දිනුම් ඇදීම් වැඩසටහන් පටිගත කිරීම සඳහා ශ්‍රී ලංකා රූපවාහිනී සංස්ථාවට රුපියල් කෝටි 21 ට වැඩි මුදලක් ගෙවා ඇතැයි කියන සිද්ධියක් පිළිබඳව පොදු ව්‍යාපාර පිළිබඳ පාර්ලිමේන්තු කාරක සභාව(කෝප් කමිටුව) එම මණ්ඩලයේ ප්‍රධානීන්ගෙන් ඊයේ (10) ප්‍රශ්න කළේය.

Next Post

කිං ඇන්ඩ් කන්ට්‍රි ටෝක් සඳහා 'අඳුරු, අඳුරු දින' හරහා සවන්දෙන්නන් සනසන්න ඇල්බමයක් නිර්මාණය කිරීම

Fri Mar 11 , 2022
2012 පෙබරවාරි මාසයේදී සහෝදර දෙපළ රජු සහ රට සඳහා ඔවුන්ගේ සම්පූර්ණ දිග මංගල ඇල්බමය නිකුත් කරන ලදී, ආශා කරන්නමත ඉහළම පහරවල් 10 මගින් පෙරමුණ ගෙන ඇත දැන්වීම් පුවරුවගේ ක්රිස්තියානි ගුවන් ධාවන සටහන, “බිඳුණු හදවත (මාව අල්ලාගෙන සිටින්න)” සහ “ඔබේ ආදරයේ සාක්ෂිය.” දශකයකට පසු, ලූක් සහ ජොයෙල් ස්මෝල්බෝන් ග්‍රැමී ජයග්‍රහණ හතරක්, […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.