සාම්පූර්හි සූර්ය බලාගාරයක් සඳහා ශ්‍රී ලංකාව සහ ඉන්දියාව ඒකාබද්ධ ගිවිසුමකට අත්සන් තබයි

ලංකා විදුලිබල මණ්ඩලය (CEB) සහ ඉන්දියාවේ ජාතික තාප විදුලි සංස්ථාව (NTPC) සාම්පූර් හි සූර්ය බලශක්තිය නිපදවන බලාගාරයක් පිහිටුවීමේ හවුල් ව්‍යාපාරයක් සඳහා ගිවිසුමක් අත්සන් කිරීමට නියමිතය. තව..

Next Post

ජනපති විදේශ සේවා නියුක්ති කාර්යාංශයට යයි

Fri Mar 11 , 2022
හදිසි නිරීක්ෂණ චාරිකාවක් ජනාධිපති රාජපක්ෂ විදේශ සේවා නියුක් කාර් කාර්යාලයේ හදිසි නිරීක්ෂණ චාරිකාවකට එක්ව තිබේ. එම ආයතනයේ සේවක සේවිකාවන් සමඟ අදහස් හුවමාරු කරගත් වාර්තා වේ. The post ජනපති විදේශ සේවා නියුක්ති කාර්යාංශයට යයි appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.