හංවැල්ලේ මුදල් වංචාව ගැන ඇමතිවරුන් පිළිතුරු දිය යුතුයි

හංවැල්ල විවිධ සේවා සමූපකාර සමිතියේ සිදුව ඇති මහා පරිමාණ මුදල් වංචාව අවිස්සාවේල්ල – හේවාගම් කොරළයේ දහස් ගණන් තැන්පත්කරුවන්ගේ දැවෙන ප්‍රශ්නයක් හෙයින් ඒ සම්බන්ධයෙන් විෂය බාර අමාත්‍යවරුන් පිළිතුරු දීම වැදගත් බව, සභානායක දිනේෂ් ගුණවර්ධන මහතා පාර්ලිමේන්තුවේදී අද (11) පැවසීය.

Next Post

මාලිංගට ලැබුණු වගකීම

Fri Mar 11 , 2022
මාලිංග රාජස්ථාන් පිලට IPL 2022 තරඟාවලියේ රාජස්ථාන් රෝයල්ස් කණ්ඩායමේ වේග පන්දු පුහුණුකරු ලෙස ලසිත් මාලිංග පත්කර ඇති බව වාර්තා වේ. ලසිත් මාලිංග IPL තරඟාවලියේ දී ම මුම්බායි ඉන්දියන්ස් පිල කළ සුපිරි වේග පන්දු යවන්නෙක්. ලසිත් මාලිංග IPL සඳහා පුහුණුකාර තනතුරක් දරන පළමු අවස්ථාව මෙයයි. The post මාලිංගට ලැබුණු වගකීම appeared […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.