6-ඇලබාමා කලබල කිරීමට 11-බීජ වැන්ඩි නැවත ගර්ජනා කරයි

වැන්ඩර්බිල්ට් දෙවන භාගයේදී ලකුණු 15කින් පහළට පැමිණි කෝපාවිෂ්ඨ පුනරාගමනයකින් බාමා, 82-76ක් ලෙස පරාජය කර SEC තරඟාවලියේ අර්ධ අවසන් පූර්ව වටයට පිවිසෙයි.

Next Post

ණය ප්‍රතිව්‍යුහගත කිරීම සම්බන්ධයෙන් ශ්‍රී ලංකාව ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදල සමඟ සාකච්ඡා ආරම්භ කරයි

Fri Mar 11 , 2022
(රොයිටර්) – ණය ප්‍රතිව්‍යුහගත කිරීම සහ එහි විදේශ විනිමය හිඟය කළමනාකරණය කිරීම ඇතුළුව අර්බුදකාරී රටට උපකාර කිරීමේ සැලැස්මක් සම්බන්ධයෙන් ශ්‍රී ලංකාව ලබන මාසයේ ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදල (IMF) සමඟ සාකච්ඡා ආරම්භ කරන බව මූලාශ්‍ර තුනක් සිකුරාදා ප්‍රකාශ කළේය. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.