8-බීජ Aggies ලකුණු 1-බීජ Auburn හි විස්මිත උඩු යටිකුරු කිරීම

ටෙක්සාස් A&M අර්ධකාලීන 37-21 ඉදිරියෙන් සිටින අතර අවසානයේ ලකුණු 20 කින් ඉදිරියෙන් සිටි අතර පසුව කෝපාවිෂ්ඨ Auburn රැලියක් ප්‍රමාද වී 67-62 දැවැන්ත ජයග්‍රහණයක් ලබා ගත්තේය.

Next Post

ලංකා ඉතිහාසයේ වාර්තා වූ වැඩිම ඉන්ධන මිල වැඩිකිරීම

Fri Mar 11 , 2022
සිපිට්කෝ ඉන්ධන මිල ආයෙත් වැඩි වේ ලංකා ඛනිජ තෙල් නීතිගත සංස්ථාව (Ceypetco) ඉන්ධන මිල අද (11) රාත්‍රියේ සිට ක්‍රියාත්මක වන පරිදි ඉහළ දමා ඇත. ඒ අනුව වැඩි වූ මිල සහ නව මිල පහතින්. පෙට්‍රල් 92 – රු.77 කින් (නව මිල රු.254) පෙට්‍රල් 95 – රු.75 කින් (නව මිල රු.283) ඩීසල් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.