9 Nintendo Switch Games ඔබට මාරියෝ දිනය සඳහා විකිණීමෙන් මිලදී ගත හැකිය

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවා සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

මාර්තු 10 ජාතික මාරියෝ දිනය සනිටුහන් කරයි, වසර 40 කට වැඩි කාලයක් පුරා සිටින ආදරණීය, සමස්තයක් ලෙස පැළඳ සිටින වීඩියෝ ක්‍රීඩා චරිතය සැමරීමකි.

මාරියෝ දිනය ආරම්භ වූයේ 2016 දී, නමුත් මාරියෝගේ චරිතය මුලින්ම හඳුන්වා දුන්නේ ය බූරු කොං 1981 දී ආකේඩ් ක්‍රීඩාව. වීඩියෝ ක්‍රීඩා නිර්මාණකරු ෂිගෙරු මියාමොටෝ මාරියෝ නිර්මාණය කළේ ඔහුට Popeye භාවිතා කිරීමට බලපත්‍ර අයිතිය ලබා ගැනීමට නොහැකි වූ පසුවය. චරිතය මුලින් හැඳින්වූයේ ය ජම්ප්මන් නම වෙනස් කිරීමට පෙර, නමුත් වෙනත් වාර්තා වලට අනුව, ඔහු “Ossan” (“මැදි වයසේ පුද්ගලයා” සඳහා ජපන් වචනය) ලෙසද නම් කරන ලදී.

මිලියන ගණනක් දෙනා දන්නා සහ ආදරය කරන මාරියෝ නම් කරන ලද්දේ 80 දශකයේ දී නින්ටෙන්ඩෝ වෙත ගබඩාවක් කුලියට ගත් සියැටල් දේපළ වෙළඳාම් සංවර්ධකයෙකු වන මාරියෝ සෙගාලේ විසිනි.

මාරියෝ ඔහුගේම වීඩියෝ ක්‍රීඩාවේ තරුව බවට පත් විය Super Mario Bros.1985 දී නිකුත් කරන ලදී. හි සාර්ථකත්වය Super Mario Bros. වැනි ප්‍රහේලිකා ක්‍රීඩා වැනි වෙනත් ආකාරයේ ක්‍රීඩා ප්‍රභේද වෙත මාරියෝගේ ප්‍රවේශය පුළුල් කළේය ආචාර්ය මාරියෝ සහ භූමිකාව රඟදැක්වීමේ ක්‍රීඩා වැනි කඩදාසි මාරියෝ හා මාරියෝ සහ ලුයිගි.

ඔහුගේ මංගල දිනයේ සිට, මාරියෝ වීඩියෝ ක්‍රීඩා 200කට වඩා වැඩි ගණනක පෙනී සිට ඇත. ක්‍රීඩා ක්ෂේත්‍රයෙන් පිටත, මාරියෝ සජීවිකරණ සංස්කෘතික නිරූපකයක් බවට පරිණාමය වී ඇත මාරියෝ ආනුභාව ලත් ඇඳුම්සපත්තු, පොත්, බෑග්, තුවා, LEGO, ඇඳ ඇතිරිලි, බෝනික්කන්, දුරකථන ආවරණ, ආභරණ, හැලොවීන් පාරිභෝගිකයන් සහ පංකා සඳහා වෙනත් වෙළඳ භාණ්ඩ මිලදී ගැනීමට.

ඔහු චිත්‍රපටවලත් ඉන්නවා. මාරියෝ රිදී තිරයට පිවිසියේ 1993 විකට චිත්‍රපටියෙනි Super Mario Bros.Chris Pratt ඉදිරියට එන සජීවිකරණ චිත්‍රපටයක චරිතයට හඬ නඟනු ඇත.

දැන් ඔබ සියලු දෙනා මාරියෝට හසු වී ඇති බැවින්, සාප්පු යෑමට කාලයයි! පහතින්, වටයක් සොයා ගන්න නින්ටෙන්ඩෝ ස්විචය මාරියෝ දිනය සඳහා විකිණීමට ඇති වීඩියෝ ක්‍රීඩා.

මිලදී ගන්න: Mario Kart 8 Deluxe (Amazon හි $39.99)

මිලදී ගන්න: Super Mario 3D All-Stars පූර්ව හිමිකාරීත්වය (GameStop හි $44.99)

මිලදී ගන්න: Super Mario Bros. U Deluxe (Amazon හි $39.99)

මිලදී ගන්න: Mario Kart Live Home Circuit Nintendo Switch Edition (Walmart හි $59.99)

මිලදී ගන්න: Super Mario Maker 2 (Walmart හි $39.99)

මිලදී ගන්න: මාරියෝ ගොල්ෆ්: සුපර් රෂ් (ඇමේසන් හි $54.94)

මිලදී ගන්න: ටෝකියෝ 2020 ඔලිම්පික් ක්‍රීඩා උළෙලේදී මාරියෝ සහ සොනික් (ඇමේසන් හි $37.99)

මිලදී ගන්න: Super Mario 3D World + Bowser’s Fury ($39.99)

මිලදී ගන්න: Super Mario Party (Best Buy හි $29.99)

Next Post

ඩෙංගු රෝගීන් දෙගුණවෙයි

Fri Mar 11 , 2022
වැඩිම ඩෙංගු රෝගීන් බස්නාහිර පළාතෙන් මේ වසරේ ගතවූ මාස දෙකේදී වාර්තා වූ ඩෙංගු රෝගීන් සංඛ්‍යාව ගතවූ වසරට වඩා වැඩි යමක් වී ඇති බව ජාතික ඩෙංගු මර්දන ප්‍රකාශය පවසයි. පසුගිය වසරේ මුල් මාස දෙක තුළදී ඩෙංගු රෝගීන් හාරදහස් නවසිය එකොළහක් වුවද, මෙම වසරේ ගතවූ මාස දෙකේදී ඩෙංගු රෝගීන් දහදහස්සිය අසූ හය […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.