Benee ‘Supalonely’ සමඟින් 1,000,000,000 ලැයිස්තුවට ඇතුල් වේ

බෙනී 1,000,000,000 ලැයිස්තුවට පිළිගනු ලැබේ.

නවසීලන්ත කලාකරුවා (සැබෑ නම ස්ටෙලා රෝස් බෙනට්) සහ ඇගේ සහකාර ජොෂ් ෆවුන්ටන් නාට්‍ය බිලියන 1 ක් සඳහා සමාජයට ඇතුළු විය.තනිකරම2019 දී නිකුත් වූ පසුව Billboard Hot 100 හි ඉහළම 40 පහරකි.

Alt-pop විරසක ගීතය TikTok හි ගින්නට හසු වූ අතර, එය නර්තන අභියෝගයක් බවට පත් වූ අතර, වහාම වාණිජ ගුවන්විදුලිය සහ ප්‍රධාන ධාරාවේ ප්‍රස්ථාර වෙත පිම්මක් ඇති කළේය.

2020 දී NZ එහි පළමු මට්ටමේ-4 අගුලු දැමීමත් සමඟ, “Supalonely” සටන් වැදුණු අතර, බෙනීගේ වෘත්තීය ජීවිතය ඉහළ ගියේය. ඇය ගීතය පාහේ ඉදිරිපත් කිරීමට ගියාය අද රාත්‍රී සංදර්ශනය විශේෂාංග ගායන ශිල්පී, නිව් යෝර්ක් ගායක-ගීත රචක Gus Dapperton සමඟ; සහ “ග්ලිටර්” සඳහා 2020 APRA Silver Scroll සම්මානය, Aotearoa Music Awards හි Tuis හතරක් සහ ඇගේ පළමු BMI Pop සම්මානය ඇතුළුව සම්මාන රාශියක් එකතු කළාය.

“මෙය APRA AMCOS කණ්ඩායමේ කොටසක් ලෙස සිටීම ගැන අපි ආඩම්බර වන සුපිරි දක්ෂ ලේඛකයින් වන ස්ටෙලා සහ ජෝෂ් යන දෙදෙනාගේම ගෝලීය ජයග්‍රහණ සඳහා දියත් කිරීමේ පෑඩ් පමණක් බවට මට සැකයක් නැත,” APRA AMCOS NZ මෙහෙයුම් ප්‍රධානියා පවසයි. මෙම සතිය මුලදී නිර්මාණකරුවන්ට ඔවුන්ගේ සම්මාන පිරිනැමූ.

“හුදෙකලාව” ප්‍රකාශයට පත් කෙරේ Sony Music Publishing සහ Universal Music Publishing විසින්, බ්‍රෙන්ඩන් රයිස් සහ කැනේඩියානු ගීත රචක ජෙනා ඇන්ඩෲස් සමඟ සම-රචනය.

ඕස්ට්‍රේලියානු PRO හි මුලපිරීමක් APRA AMCOS1,000,000,000 ලැයිස්තුව Spotify, Apple Music, YouTube, YouTube Music, Vevo, Amazon, සහ තවත් බොහෝ ප්‍රධාන සේවාවන් වෙතින් ප්‍රවාහ හඳුනා ගනී.

මෙම ලැයිස්තුව පිළිගත් එවැනි ආකාරයේ පළමු සම්මානය බව පැවසේ ගීත රචකයෙකුගේ ජයග්රහණයක්. පසුගිය ලබන්නන් ඇතුළත් වේ ස්වාමීනි, (“රාජකීය” සඳහා) කෙවින් පාකර් (සදහා හීලෑ ඉම්පාලා“මම දන්නේ අඩුවෙන් තමයි වඩා හොඳ”), ඩීන් ලුවිස් හා ජෝන් හියුම් (“හොඳින් සිටින්න” සඳහා), දුමාරය (“ඔබ මෙන් කිසිදාක නොවන්න” සඳහා) ස්ටාර්ලි සහ P-Money (“Call On Me” සඳහා), Vance Joy (“Riptide” සඳහා), Gotye (“මම දැන සිටි කෙනෙක්” සඳහා), සහ වාසී (“නරක” සඳහා). සම්පූර්ණ ලැයිස්තුව බලන්න මෙතන.

Next Post

නලින් ගෙනා පාන් කාලෙන් මැතිසභයේ උණුසුමක්

Fri Mar 11 , 2022
සමගි ජන බලවේගයේ කුරුණෑගල දිස්ත්‍රික් මන්ත්‍රී නලින් බණ්ඩාර ජයමහ මහතා පාර්ලිමේන්තු සභා ගර්භයට පාන් කාලක් ගෙන ඒම නිසා එහි අද (11) පස්වරුවේ නොසන්සුන් තත්වයක් ඇතිවිය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.