Cardi B Big Screen Debut ‘Assisted Living’ රැප් ගායකයාගේ කාර්යබහුල කාලසටහන ඉක්මවා ගියේය: වාර්තාව

කාඩි බීහොලිවුඩ් චිත්‍රපටයක් වන විකට චිත්‍රපටයක පළමු ප්‍රධාන භූමිකාව සැලසුම් කර ඇත සහායක ජීවත්වීම, රැප් ගායකයාගේ කාර්යබහුලත්වය නිසා අයිස් මත තබා ඇති බව වාර්තා වේ. අනුව නියමිත කාලයCardi චිත්‍රපටයෙන් ඉවත් වූ බව වාර්තා වීමෙන් පසු නිෂ්පාදනය ආරම්භ කිරීමට සතියකට පෙර පැරමවුන්ට් ප්ලේයර්ස් මාළු-ඔෆ්-වෝටර් විශේෂාංගයට තිරිංග ගැසුවේය, එය ඉදිරියට නොයන බව සෙසු නළු නිළියන් සහ කාර්ය මණ්ඩලය දැනුම් දීමත් සමඟ ය. දැන්.

නියමිත කාලය කාඩිගේ පිටවීමට දෙන ලද හේතුව වූයේ ඇය “අධිකව වැඩී තිබීම” බවයි. චිත්‍රපටිය, Kay Oyegun විසින් රචිත (මේ අපියි, සීනි රැජින), වැරදීමකින් සිදු වූ මංකොල්ලයකින් වැටීම පාලනය කිරීමට අරගල කරන කුඩා කාලීන සොරෙකු වන ඇම්බර් (කාඩි බී) ගේ කතාව පැවසීමටයි. පොලිස් නිලධාරීන් සහ ඇගේ කාර්ය මණ්ඩලය අභිබවා යාමට මංමුලා සහගතව, ඇම්බර් වයෝවෘද්ධ කාන්තාවක් ලෙස සැරසී ඇගේ වෙන් වූ ආච්චිගේ සාත්තු නිවාසයේ සැඟවී සිටී.

කාඩිගේ ජීවිතයට වඩා විශාල පෞරුෂය සෑම දිනකම ඇගේ සමාජ ජාලවල සහ ඇගේ නිතර හාස්‍යජනක ෆේස්බුක් වීඩියෝ මාලාවේ ප්‍රදර්ශනය වන අතර කාර්ඩි උත්සාහ කරයි, එය හොලිවුඩ් ව්‍යාපෘතියක ඇයගේ ප්‍රථම රංගන භූමිකාව විය හැකි ය. ඇය 2019 Jennifer Lopez නාට්‍යයේ කුඩා චරිතයක් රඟපෑවාය හස්ට්ලර්ස්, හිටපු විදේශීය නර්තන ශිල්පිනිය, Constance Wu, Lili Reinhart, Julia Stiles සහ Keke Palmer සමඟ ඩයමන්ඩ් නම් ස්ට්‍රිපර් ලෙස පෙනී සිටි තැන; ඇයට 2021 දී Leysa ලෙස කුඩා භූමිකාවක් ද තිබුණි F9: වේගවත් සාගා.

පුවත්පත් වේලාවේදී කාඩිගේ ප්‍රකාශකයෙකු ආපසු පැමිණ නැත දැන්වීම් පුවරුවගේ චිත්‍රපටිය අවලංගු කිරීම ගැන අදහස් දැක්වීමට ඉල්ලීමක්.

Cardi ඇයගේ 2018 smash මංගල දර්ශනය පසු විපරම් කිරීම සඳහා වෙහෙස මහන්සි වී වැඩ කර ඇත. පෞද්ගලිකත්වය ආක්රමණය, නිකුත් කරන දිනය සහ මාතෘකාව තවමත් ප්‍රකාශයට පත් කර නොමැත. “WAP” MC සහ දෙදරු මවක් ද ඇයගේ වොඩ්කා මිශ්‍ර කළ විප් ක්‍රීම් නිෂ්පාදනය ප්‍රවර්ධනය කිරීමේ කාර්යබහුල වී ඇත. කස පහර.

Next Post

කඳුරුගස්ආර එළිමහන් සිරකඳවුරේ මරණය ඝාතනයක්

Fri Mar 11 , 2022
මුලින්ම රටට හෙළි කරේ අරුණ වෙබ් අඩවියෙන් අරුණ වෙබ් අඩවිය හරහා ඇඹිලිපිටිය කදුරුගස්ආර බ්‍රහස්පතින්දා සිරකඳවුරේ රඳවා සිටිය දී මාස 2 කට පෙර හදිසියේ මියගිය සිරකරුගේ මරණය අප රටට හෙළි කළ සිදුවීමක් බවට මරණ පරීක්ෂණ වාර්තාවෙන් අද අනාවරණය වී ඇති බව අධිකරණයට දැනුම් දී ඇත. ඒ අනුව අදාළ සැකකරුවන් අත්අඩංගුවට ගැනීම […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.