Pentatonix නව ලේබල් ගනුදෙනුව සඳහා කණ්ඩායම් සාප්පු ලෙස කළමනාකරණය සඳහා YM&U සමඟ අත්සන් කරන්න

Pentatonix කළමනාකරණය සඳහා YM&U වෙත ගොස් ඇති බව සමාගම පවසයි දැන්වීම් පුවරුව. Scott Hoying, Mitch Grassi, Kirstin Maldonado, Kevin Olusola සහ Matt Sallee යන අයගෙන් සමන්විත ගායන කණ්ඩායම – සමාගම විසින් සම-කළමනාකරණය කරනු ලබයි. පීටර් කැට්සිස් හා ජොයෙල් මාර්ක්. ඔවුන් විසින් කලින් කළමනාකරණය කරන ලදී ජොනතන් කල්ටර් MGMT සමාගමේ.

Pentatonix නිශ්ශබ්දව YM&U ලැයිස්තුවට මාස හයකට පෙර, දිගුකාලීන දෛනික කළමනාකරු සමඟ සම්බන්ධ විය Sara Baczewski (කලින් MGMT සමාගමෙහි) ඇදගෙන යාම. කණ්ඩායම දැනට නව සංගීතය සඳහා වැඩ කරමින් සිටී – කෙසේ වෙතත්, ඔවුන්ගේ වර්තමාන RCA වාර්තා ගනුදෙනුව වසර අටකට පසු අප්‍රේල් මාසයේදී කල් ඉකුත් වීමට නියමිතව තිබියදී, එය නිකුත් කරන්නේ කවුරුන්ද යන්න අවිනිශ්චිතය. “අපි දැනට RCA ඇතුළු ඉහළම ලේබල් ගණනාවක් සමඟ සාකච්ඡා කරමින් සිටිමු,” Katsis පවසයි.

YM&U හා සම්බන්ධ වූ දා සිට, Pentatonix සජීවී ක්‍රියාවක් ලෙස දිගටම දියුණු වී ඇත. සමාගමට අනුව, දෙසැම්බර් මාසයේදී වැඩිම ආදායමක් ඉපැයූ අටවන එක්සත් ජනපද සංචාරය ලෙස සමූහය පුරසාරම් දොඩයි සදාහරිත නත්තල් සංචාරය, සහ 2019 වසර තුළ ප්‍රවේශපත්‍ර අලෙවියෙහි 41%ක වැඩිවීමක් දක්නට ලැබුණි, එම කාලය තුළ ඔවුන් Pentatonix: The World Tour මධ්‍යයේ විය.

ඔවුන්ගේ නත්තල් සංගීතය සඳහා වඩාත් ප්‍රසිද්ධ වුවද – Pentatonix පසුගිය වසරේ ඇතුළුව මේ දක්වා නිවාඩු ඇල්බම හයක් නිකුත් කර ඇත. සදාහරිතඔක්තෝබර් 29 දින නිකුත් කරන ලදී – Katsis සහ Mark සඳහා එක් අවධාරණයක් වනුයේ කණ්ඩායම වටහා ගන්නා ආකාරය පුළුල් කිරීමයි.

“මම හිතන්නේ සංගීත ක්ෂේත්‍රයේ බොහෝ දෙනෙක් ඔවුන් ගැන සිතනවා [as a holiday act] මන්ද ඔවුන්ගේ නත්තල් ගීත ඉතා විශාල වන අතර නිවාඩු කාලය තුළ ඔවුන්ගේ ප්‍රවාහ සංඛ්‍යාව ඉතා විශාල වේ, ”කැට්සිස් පවසයි. “නමුත් ඔවුන්ගේ ප්‍රවේශපත්‍ර අලෙවිය වසර පුරා එක හා සමානයි, මම හිතන්නේ ඒ කතාව කියලා නැහැ. ඔබ ඔවුන්ගේ ටිකට් අලෙවිය සොයා බැලුවහොත්, ඔබට වැටහෙනු ඇත, ‘ඔව්, ඔව්, ඔවුන් දෙසැම්බර් මාසයේදී ඩලාස්හි කරන ප්‍රවේශපත්‍ර ප්‍රමාණයට වඩා පෙබරවාරි මාසයේදී ඕස්ට්‍රේලියාවේ ප්‍රවේශපත්‍ර අලෙවි කරයි.

කණ්ඩායම් සාමාජිකයාගේ බහුවිධ කුසලතා ඉස්මතු කිරීම ඉදිරි උපාය මාර්ගයේ හරයක් වනු ඇත. “එය ඇත්ත වශයෙන්ම ඉදිරි වසර කිහිපය තුළ එම තිත් සම්බන්ධ කරයි, නිකුතු, සංචාරය, රූපවාහිනිය/චිත්‍රපටය, එවිට මිනිසුන් ධාවන ලැයිස්තුවක අසන ගීතවලට වඩා මෙම සංගීත කණ්ඩායම දැන හඳුනා ගැනීමට පටන් ගනී,” මාර්ක් පවසයි. NBC හි 3 වැනි වාරය ජයග්‍රහණය කිරීමෙන් පසු ප්‍රසිද්ධියට පත් වූ කණ්ඩායමෙන් තිර රචනය කරන ලද සහ තිරගත නොකළ රූපවාහිනී ව්‍යාපෘති දැකීමට රසිකයින්ට අපේක්ෂා කළ හැකිය. Sing-Off – ඉදිරියට.

සමූහයේ දෘශ්‍යතාව වැඩි කිරීම අවධානය යොමු කළ යුතු මූලික අංශයක් වී ඇති අතර, එහි ප්‍රතිඵලයක් ලෙස, Pentatonix හට ප්‍රධාන රූපවාහිනී වැඩසටහන්වල පෙනී සිටීමේ අඩුවක් නොතිබුණි. නිවාඩු කාලය තුළ පමණක්, සංගීත කණ්ඩායම ඇතුළු සංදර්ශනවල රඟ දැක්වීය රැජින උපහාරය හා Disney Parks මැජික් නත්තල් දින පෙළපාලිය ABC, NBC වල රොක්ෆෙලර් මධ්යස්ථානයේ නත්තල්, අද සංදර්ශනය හා එලන් සංදර්ශනය. YM&U ද TikTok කෙරෙහි විශේෂ අවධානයක් යොමු කරමින් සමාජ වේදිකාවල Pentatonix හි පැවැත්ම ගොඩනැගීමට කටයුතු කරමින් සිටී, එහිදී සමාගම පවසන්නේ සැප්තැම්බර් අග වන විට සමූහය අතිරේක අනුගාමිකයින් මිලියන 1.5 ක් රැස්කර ගත් බවයි. සදාහරිත ඇල්බමය මුලින්ම ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද අතර දෙසැම්බර් අග – 120% වැඩිවීමකි. ඔවුන්ගේ රූපවාහිනී සංදර්ශන සමඟින්, කැට්සිස් සහ මාර්ක් බලාපොරොත්තු වන ආකාරයේ එකතු කළ දෘශ්‍යතාව සමූහය තවත් ඉහළ මට්ටමකට ගෙන යනු ඇත.

“මම හිතන්නේ එක් ප්‍රධාන දෙයක් නම් ඔවුන් පොප් සංගීතයෙන් ඕනෑම මට්ටමකට එය කිරීමට තරම් දක්ෂ වීමයි” කියා කැට්සිස් පවසයි. “ඔවුන් විශාලතම නිවාඩු කණ්ඩායම වීමට සීමා නොවිය යුතුය.”

Next Post

ශ්‍රී ලංකාවෙන් කොවිඩ්-19 ආසාදිතයන් 467ක් හඳුනාගෙන ඇත

Fri Mar 11 , 2022
රට තුළ දෛනිකව නව ආසාදිතයින් සංඛ්‍යාව ඉහළ යමින් පවතින බැවින් අද දින තවත් පුද්ගලයින් 467 දෙනෙකු Covid-19 සඳහා ධනාත්මක බව පරීක්‍ෂා කර ඇති බව සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය පවසයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.