Ruben Blades J Balvin Fud ගැන Pal Residente ට උපදෙස් දෙයි: ‘සමහර වෙලාවට දරුවාට අඬන්න ඉඩ දෙන එක හොඳයි’

දක්ෂ ගී පද රචකයෙක් තවත් දක්ෂ ගී පද රචකයෙකු මැඬලීමට අවශ්‍ය වේ.

ඉතින්, නිරූපිත සල්සා තරුව, නළුවා සහ ගීත රචකයෙක් රූබන් බ්ලේඩ්ස් ප්‍රතිචාර දැක්වූ පළමු සහ එකම පුද්ගලයා බවට පත් විය පදිංචිකරුගේ ටිරාඩෙරා, හෝ diss, එරෙහිව ජේ බැල්වින් ඔහුගේම වචන සමඟ, බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 11) ඔහුගේ Instagram ගිණුමේ පළ කරන ලද වීඩියෝවක.

“මගේ නම සමාජ මාධ්‍යවල සහ පුවත්පත්වල පළ වී ඇත, එය වෙනත් කෙනෙකුගේ ගැටුමක් වුවද, අද මට පිළිතුරු දීමට බල කෙරුනි”, බ්ලේඩ්ස් සල්සා ටුම්බෝ එකක් ගැන කතා කරයි. “ඒ ගැන කිසිම වැරැද්දක් නොකරන්න, මට පැහැදිලිව කියන්න ඕන: මම රෙනේට උපදෙස් දෙන්නේ මම ඔහුට සහෝදරයෙකුට මෙන් ආදරය කරන නිසා.”

Blades ගේ “උපදෙස්” පැමිණෙන්නේ “Residente: Bzrp Music Sessions No. 49” වලදී Residente විසින් DJ Bizarrap ගේ තාලයට වාදනය කරන ආකාරයයි. මාර්තු 4 නිකුත් කරන ලද මෙම ධාවන පථය කැපී පෙනෙන්නේ එහි මිනිත්තු අටෙන් පහක්ම Residente (සැබෑ නම René Pérez Joglar) බැල්වින්ව ගල් අඟුරු හරහා හඹා යමින්, තවත් බොහෝ දේ අතර ඔහුව “ජාතිවාදියෙකු” “අසාර්ථකයෙකු” ලෙස හඳුන්වමින් කැප කර ඇති බැවිනි. “ව්යාජ”

නොදැනුවත්වම මතභේදයට මැදි වූ රෙසිඩන්ට්ගේ හොඳ මිතුරෙකු වන බ්ලේඩ්ස් ද ධාවන පථය කැඳවයි. බල්වින් වර්ජනය කරන ලෙස ඉල්ලා සිටීමෙන් පසුව ලතින් ග්‍රැමීස් පසුගිය සරත් සෘතුවේ දී, රෙසිඩන්ට් ඔහුව පුපුරවා හරිමින් වීඩියෝවක් පළ කළේ, වෙනත් දේ අතර, එම වසරේ උත්සවය අවසාන ගීත රචකයා වන බ්ලේඩ්ස්ට ගෞරව කරන බැවිනි.

නමුත් ඔහුගේ වීඩියෝ පටයේ, බ්ලේඩ්ස් හාස්‍යය සහ විලාසය සමඟ සන්සුන් වීමට ආයාචනා කළේය, මූලික වශයෙන් රෙසිඩන්ටේට පැවසුවේ බැල්වින් නොසලකා හරින ලෙසයි.

“සමහර වෙලාවට බබාට අඬන්න දෙන එක තමයි හොඳම දේ” ඔහු රැප් කරනවා. “යහපත් අය පමණක් ඉගෙන ගන්නා පැරණි සත්‍යයක් ඇත: එම රත්‍රන් වලට කිසිදාක ආත්මය විකිණීමට නැති තැනැත්තාට මිලදී ගත නොහැක.”

ඉන්පසුව, ඇසිල්ලකින් සහ සිනහවකින් අවසන් මහා තරගය: “ඒ සියලු කැළඹුණු හැඟීම්, මම ඒවා ඇඳට තැබීමට නිර්දේශ කරමි. වසරේ ඇල්බමයට සවන් දීමෙන් විවේක ගන්න: Salswing!” ඔහු වසරේ ඔහුගේ ලතින් ග්‍රැමී ඇල්බමයට කෑ ගැසීමක් සමඟින් සමෘද්ධිමත් ලෙස අවසන් කරයි.

බ්ලේඩ්ස්ගේ රැප් මෙතැනින් බලන්න:

Next Post

දිවයිනේ සමහර ප්‍රදේශවලට මිලිමීටර් 50 ට වැඩි වර්ෂාපතනයක් ඇති විය හැක

Fri Mar 11 , 2022
බස්නාහිර සහ සබරගමුව පළාත්වලත් මහනුවර, නුවරඑළිය, ගාල්ල සහ මාතර දිස්ත්‍රික්කවලත් සවස් කාලයේ හෝ රාත්‍රී කාලයේ තැනින් තැන වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.