Spring Break Travel Gear: ඔබට මිලදී ගැනීමට අවශ්‍ය $50 Earbuds

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

කාලගුණය යහපත් වෙමින් පවතී, වසංගත සීමාවන් ලිහිල් වෙමින් පවතින අතර 2022 වසන්ත විවේකය පසුගිය වසර දෙකට වඩා බෙහෙවින් වෙනස් වනු ඇත.

එනම්, දේවල් මීට වසර දෙකකට පෙර තිබූ මිලට වඩා මිල අධිකය. සමඟ ඉහළ යන උද්ධමනය සහ අහස උසට ගෑස් මිල ගණන්, ඔබට හැකි කෙසේ වෙතත් මුදල් ඉතිරි කර ගැනීමට දක්ෂ ක්‍රම සොයා ගැනීම සැමවිටම සතුටක්.

2022 වසන්ත විවේකය සඳහා ඔබ සංචාරය කිරීමට හෝ නිවසේ සිටීමට අදහස් කළත්, ඉයර්බඩ් ඔබේ තාක්ෂණික ආම්පන්න සඳහා විශිෂ්ට එකතු කිරීමකි. සහ වැනි මිල අධික ශබ්ද-අවලංගු කිරීමේ විකල්ප කිහිපයක් සඳහා ඔබේ අයවැයේ ඉඩක් නොමැති නම් කරදර නොවන්න එයාර්පොඩ්ස්, Bose QuietComfort Earbuds හෝ Beats Power Beats Pro. ඔබට $100ට අඩු මුදලකට හොඳ හෙඩ්ෆෝන් යුගලයක් ලබා ගත හැක.

Anker Soundcore’s Life Dot 2 True Wireless Earbuds අයවැය සාප්පු සවාරි යන්නන් සඳහා ස්ථිර තේරීමක් වන අතර ඒවා ඩොලර් 50 ක් පමණි. එකක් ලෙස ඇමේසන් විචාරක “මෙම ඉයර්බඩ් මඟින් විශිෂ්ට ශබ්ද සහිත රැහැන් රහිත ඉයර්බඩ් ලබා ගැනීමට ඩොලර් සිය ගණනක් වැය කිරීමට අවශ්‍ය නොවන බව සනාථ කරයි.”

ඔබ නොවැටෙන ඉයර්බඩ් සොයන්නේ නම්, මෙම සුවපහසු ඉයර්බඩ් සැලසුම් කර ඇත්තේ ඔබේ ගමනේදී සහ ඔබේ ව්‍යායාමයේදී රැඳී සිටීමටය. ඔවුන් ආරෝපණ නඩුවේ පැය 100 ක් ක්‍රීඩා කරන අතර එක් ආරෝපණයකින් පැය අටක් ලබා දෙයි.

මිලදී ගන්න: Anker Soundcore Life Dot 2 True Wireless Earbuds ($49.98)

Life Dot 2 ඉයර්බඩ් වල පොහොසත්, හොඳින් සමතුලිත ශබ්දයක් ලබා දීම සඳහා 8mm ගතික ධාවක ඇතුළත් වේ. බ්ලූටූත් 5 තාක්‍ෂණය පැහැදිලි, මඟ හැරීම්-රහිත සංගීතය සඳහා ස්ථාවර සම්බන්ධතාවයක් සහතික කිරීමට උපකාරී වන අතර ඉයර්බඩ් වේගයෙන් ආරෝපණය වේ (විනාඩි 10 ට මිනිත්තු 90 ක ක්‍රීඩා කාලය ලැබේ).

මෙම සත්‍ය රැහැන් රහිත ඉයර්බඩ් ඔබේ කන් වල හැඩයට සහ ප්‍රමාණයට වාතය ඉවත් කරන සහ අනුරූප වන හිස් සිලිකොන් බිල්ට් එකක් සහිත AirWings වලින් සැරසී ඇත. ඉයර්බඩ් වලට IPX5 ජල ආරක්ෂිත ශ්‍රේණිගත කිරීමක් ඇත, එයින් අදහස් කරන්නේ ඒවාට වැසි සහ ව්‍යායාම තත්වයන් හැසිරවිය හැකි බවයි, නමුත් ඒවා ස්නානය කිරීමට හෝ පිහිනීමට සැලසුම් කර නොමැති අතර ඔබට ඒවා සෝනා හෝ ඇළ කාමරයක පැළඳීමට අවශ්‍ය නැත.

Life Dot 2 Earbuds Push and Go තාක්‍ෂණය භාවිත කරයි, ඔබ ඔබේ Spring Break ගමනාන්තය වෙත ගමන් කරන අතරතුර, පරිපූර්ණ ගිලී ගිය සවන්දීමේ අත්දැකීමක් සඳහා ඒවා ස්වයංක්‍රීයව ඔබගේ iPhone හෝ Android සමඟ යුගල කිරීම පහසු කරයි.

අතිරේක තාක්ෂණික නිර්දේශ සඳහා, අපගේ වටපිටාවන් පරීක්ෂා කරන්න හොඳම රැහැන් සහිත හෙඩ්ෆෝන් හා නිෂ්පාදකයා විසින් අනුමත කරන ලද ස්ටුඩියෝ හෙඩ්ෆෝන්.

Next Post

විලියම්ස් කලබල ඇති කිරීමට ඇගීස්ව වේගයෙන් ඉදිරියට දමයි

Fri Mar 11 , 2022
සම්පූර්ණ කතාව සඳහා ESPN.com වෙත පිවිසෙන්න.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.