ඉන්දියාව අහම්බෙන් සිදුවූ මිසයිල ප්‍රහාරයක් සම්බන්ධයෙන් ඒකාබද්ධ පරීක්ෂණයක් පවත්වන ලෙස පකිස්ථානය ඉල්ලා සිටියි

පාකිස්තානය සෙනසුරාදා මිසයිලයක් සම්බන්ධයෙන් ඒකාබද්ධ පරීක්ෂණයක් ඉල්ලා සිටියේ ඉන්දියාව අහම්බෙන් තම භූමියට වෙඩි තැබූ බවත්, සිද්ධිය සම්බන්ධයෙන් අභ්‍යන්තර පරීක්ෂණයක් පැවැත්වීමට නවදිල්ලි ගත් තීරණය ප්‍රතික්ෂේප කරන බවත් ජාත්‍යන්තර ප්‍රජාවෙන් භූමිකාවක් ඉටු කරන ලෙස ඉල්ලා සිටින බවත්ය. තව..

Next Post

රටම කම්පා කරමින් අද වාර්තා වූ කොවිඩ් මරණය

Sat Mar 12 , 2022
මුළු කොවිඩ් මරණ ගණන ලක්ෂ 16,390 කි තවත් කොවිඩ් මරණ 09ක් සෞඛ්‍ය සේවා අධ්‍යක්ෂ ජනරාල්වරයා විසින් තහවුරු කර ඇත. වෛද්‍ය ආයතනය පෙන්වා දෙන්නේ එම මරණ පරීක්ෂණය (11) තහවුරු කර ඇති බවයි. ඒ අනුව, ලෝකයේ මේ දක්වා වාර්තා වී ඇති මුළු කොවිඩ් මරණ ගණන 16,390කි. The post රටම කම්පා කරමින් අද […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.