ට්‍රැවිස් ස්කොට්, ඇස්ට්‍රෝවර්ල්ඩ් වින්දිතයාගේ පවුල රැපර්ගේ පුණ්‍යායතනය සම්බන්ධයෙන් උසාවියේදී සටනක්

ගේ පවුල වෙනුවෙන් නීතිඥවරු තාරකා ලෝකය වින්දිතයින් එය හූස්ටන් උසාවියේ නීතිඥවරුන් සමඟ ඉදිරිපත් කරයි ට්‍රැවිස් ස්කොට්දැවැන්ත නඩුවේ වැඩ කරන නීතීඥයින්ට පනවන ලද විහිළු නියෝගයකට තරුව යටත් විය යුතුද යන්න වටා කැරකෙන සටනක.

උත්සවයේදී මියගිය කුඩා පිරිමි ළමයෙකුගේ පවුලේ නීතිඥයින් පවසන්නේ ස්කොට් මාධ්‍ය භාවිතා කරන බවයි – විශේෂයෙන්ම පුණ්‍යායතනයක් දියත් කිරීම ව්‍යාපෘතිය HEAL, අඟහරුවාදා (මාර්තු 8) ප්‍රකාශයට පත් කරන ලදී – විභව ජූරි සභිකයන්ගේ ප්‍රසාදය දිනා ගැනීමට උත්සාහ කිරීම. ස්කොට්ගේ නීතීඥයින් පවසන්නේ ඔහුගේ පරිත්‍යාගශීලිත්වය අව්‍යාජ බවත් ඔහුව ගේග් නියෝගයට ඇතුළත් කිරීම ඔහුට කතා කිරීමේ නිදහසේ අයිතිය උල්ලංඝනය කිරීමක් බවත්ය.

සිකුරාදා (මාර්තු 11) නවතම ගොනු කිරීමේ දී, 9 හැවිරිදි වින්දිතයාගේ නීතීඥ එස්රා බ්ලවුන්ට් පැවසුවේ, ස්කොට් “අතිශයින් සංකීර්ණ අලෙවිකරණ ව්‍යාපාරයක්” සහ “ආඛ්‍යානය වෙනස් කිරීමට ස්වර බිහිරි උත්සාහයක්” සිදු කිරීමෙන් වැළැක්විය යුතු බවයි. .”

“ඔවුන් ඉල්ලා සිටින්නේ විත්තිකරු ස්කොට් සහ ඔහුගේ සම්පූර්ණ කණ්ඩායම, සද්භාවයෙන් සහභාගී වීම ගැන සලකා බැලීම පමණි නීතිමය ක්‍රියාවලිය, මාධ්‍ය අලෙවිකරණය සහ කීර්තිය අළුත්වැඩියා කිරීමේ අඛණ්ඩ උත්සාහයන් නවත්වන්න, සහ අධිකරණ ක්‍රියාවලිය හරහා සත්‍යය සොයා ගැනීමට ඉඩ දෙන්න, ”ඔවුන් ලිවීය.

Scott ගේ කාර්ය සාධනය අතරතුර නොවැම්බර් 5 ජනකාය තලා පෙළා 10 දෙනෙකු මිය ගිය අතර සිය ගණනක් තුවාල ලැබූ Astroworld උත්සවය සම්බන්ධයෙන් සිදුවෙමින් පවතින දැවැන්ත නඩුවක් මධ්‍යයේ ගොනු කිරීම් සිදු විය. ප්‍රසංගකරුවන් 2,800කට වැඩි පිරිසක් ස්කොට්, ලයිව් නේෂන් සහ අනෙකුත් උත්සව සංවිධායකයින්ට එරෙහිව නඩු පවරමින් සිටිති. ඔවුන් නීත්‍යානුකූලව නොසැලකිලිමත් බව පවසමින් ඔවුන් මෙම උත්සවය සැලසුම් කර මෙහෙයවූ ආකාරය ගැන. පැමිණිලිකරුවන් බිලියන ගණනක හානියක් අපේක්ෂා කරයි.

පසුගිය මාසයේ තනි විනිසුරුවරයෙකු ඉදිරියේ නඩු ඒකාබද්ධ කළ විට – විනිසුරු Kristen Brauchle Hawkins – ඇයගේ පළමු පියවරයන්ගෙන් එකක් වූයේ නඩු විභාගයට සම්බන්ධ නීතිඥයින්ට ජූරි සභිකයින් හසු කර ගත හැකි ආකාරයෙන් නඩුව ගැන කතා කිරීම තහනම් කරමින් ඊනියා ප්‍රචාරක නියෝගයක් නිකුත් කිරීමයි.

බදාදා බ්ලවුන්ට් පවුලේ නීතීඥයින් හදිසි මෝසමක් ගොනු කළේ එම ප්‍රචාරණ නියෝගයට ස්කොට්ව එකතු කරන ලෙස ඉල්ලා සිටිමිනි. යෝජනාවේ දී, “අනාගත මහා පරිමාණ සිදුවීම්වලට මුහුණ දීමට සිදු වන ආරක්‍ෂිත අභියෝග ආමන්ත්‍රණය කිරීම” සඳහා ස්කොට් විසින් දියත් කරන ලද ඩොලර් මිලියන 5 ක පුණ්‍යායතනයක් වන Project HEAL ට පෙර දින ඔවුන් පුලුල්ව පැතිරුනු මාධ්‍ය ආවරණය උපුටා දැක්වූහ.

බ්ලවුන්ට්ගේ පවුල, නීතිඥයා විසින් නියෝජනය කරන ලදී බෙන්ජමින් ක්‍රම්ප්, ප්‍රොජෙක්ට් HEAL වටා ඇති ප්‍රවර්ධනය සැලසුම් කර ඇත්තේ “හොඳ හිත ලබා ගැනීමට” සහ වින්දිතයන්ගේ “මෙම නඩුවේ සාධාරණ නඩු විභාගයක් ලබා ගැනීමේ හැකියාව” රිදවීමටයි. ඔවුන් පැවසුවේ “සම මට්ටමේ ක්‍රීඩා පිටියක්” සහතික කිරීම සඳහා නඩුවට සම්බන්ධ සෑම කෙනෙකුටම විහිළු නියෝගය අදාළ විය යුතු බවයි.

ස්කොට්ගේ නීතීඥයින් බ්‍රහස්පතින්දා ප්‍රතික්ෂේප කළේ, ඔහුගේ පරිත්‍යාගශීලී ප්‍රයත්න Astroworld ට බොහෝ කලකට පෙර ආරම්භ වී ඇති බවත්, ඒවා ගැන කතා කිරීම ඔහුට තහනම් කිරීම පළමු සංශෝධනය යටතේ ඔහුගේ නිදහස් කථන අයිතිය උල්ලංඝනය කිරීමක් බවත් තර්ක කරමිනි.

“හූස්ටන්හි පුණ්‍ය කටයුතු සඳහා ස්කොට් මහතාගේ අඛණ්ඩ කැපවීම සාදරයෙන් පිළිගන්නවා වෙනුවට, බ්ලවුන්ට් මහතා වෙනුවෙන් පෙනී සිටි එක් නීතීඥයෙක් ප්‍රසිද්ධියේ ඔහුව අවමානයට ලක් කිරීමට තීරණය කළේය. ඩැනියෙල් පෙට්‍රොසෙලි, ස්කොට්ගේ ප්රධාන උපදේශක. “පැමිණිලිකරුවන්ගේ යෝජනාව … ස්කොට් මහතා වැනි පාර්ශ්වයන් ඔවුන්ගේ ව්‍යවස්ථාපිත අයිතීන් ක්‍රියාත්මක කිරීමෙන් වලක්වාලීමේ විනිවිද භාවයෙන් යුත් සහ කරදරකාරී උත්සාහයකි.”

එම ගොනු කිරීම සිකුරාදා පැමිණි දැඩි වචන සහිත පිළිතුරට තුඩු දුන් අතර, එහි “ඉතා සංකීර්ණ අලෙවිකරණ ව්‍යාපාරයක්” සඳහා කැඳවීම සම්බන්ධයෙන් ස්කොට්ගේ පාර්ශ්වයට “ව්‍යාජ කෝපයක්” ඇති බවට ක්‍රම්ප් චෝදනා කළේය.

“විත්තිකරු ස්කොට්ගේ යෝජනාව ඔහුගේම ස්වයං-සේවා චෙක්පත් ලිවීමට ප්‍රශංසා කරන අතරම, ඔහුගේ ප්‍රසංගයේදී අනාරක්ෂිතව අතහැර දමා මිය යන වින්දිතයින් ආරක්ෂා කිරීමට කුලියට ගත් නීතිඥයින්ට පුද්ගලිකව පහර දුන්නද, මියගිය සහ තුවාල ලැබූවන්ගේ පවුලට හිරිහැර නොකරනු ඇත. “ක්‍රම්ප් ලිවීය.

විනිසුරු හෝකින්ස් විසින් මෙම යෝජනා සම්බන්ධයෙන් තීන්දුවක් ලබාදෙන කාලසටහනක් නොමැත.

Next Post

Jordan-James 2-seed Vols 10-seed MS State පසුකර ඉදිරියෙන් සිටී

Sat Mar 12 , 2022
ජොසියා ජෝර්ඩන්-ජේම්ස්ගේ ලකුණු 16 පිටුපසින්, SEC තරඟාවලියේ අර්ධ අවසන් පූර්ව වටයේදී ටෙනසි ​​මිසිසිපි ප්‍රාන්තය, ලකුණු 72-59ක් ​​ලෙස පරාජය කිරීමට සමත් විය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.