බස්-යතුරුපැදි අනතුරින් අයෙක් මරුට

අම්බලන්තොට හුංගම කිවුල ප්‍රදේශයේදී යතුරු පැදියක් බස්රථයක ගැටීමෙන් අද (12) උදෑසන 08ට පමණන සිදුවූ රිය අනතුරකින් යතුරු පැදිකරු එම ස්ථානයේදීම මියගොස් තිබේ.

Next Post

දැන් නම් ආදරෙන් ඈත්වෙලා ඉන්නේ

Sat Mar 12 , 2022
මේ දිනවල ‘පාර දිගේ’ බලනවා නම් ඔබට ආන්‍යාව මුණගැහිලා තියෙනවා. සුන්දර යුවතියක් වුණු ආන්යා පාර දිගේ කතාව තුළ කුතුහලය රඳවන තවත් එක් චරිතයක් කිව්වොත් නිවැරදියි. කවුද මේ ආන්‍යයාට ඉන්නේ කියලා හැමෝම හොයන නිසා පිනිපලස අපි ආන්‍‍ය‍ට ජීවය ලබා දෙන දේශානි නෙහාරා සමඟ කතා කළා මේ… පවුලේ විස්තරය අම්මයි, තාත්තයි, මමයි, […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.