මෙම සතියේ (මාර්තු 12) ලතින් සංගීතයේ උසස් අවස්ථා 5ක්

වෘත්තීය සන්ධිස්ථාන සහ නව සංගීත නිකුතු වල සිට ප්‍රධාන නිවේදන සහ තවත් බොහෝ දේ දක්වා, Billboard සංස්කාරකවරුන් නවතම පුවත් ඝෝෂාව ඉස්මතු කරයි ලතින් සෑම සතියකම සංගීතය. මේ සතියේ ලතින් සංගීත ලෝකයේ සිදු වූ දේ මෙන්න.

ලතින් කාන්තා පහර දෙන්නන් හොඳම උපදෙස් බෙදා ගනී

දැන්වීම් පුවරුව ලතින් කර්මාන්ත උපදේශන රාත්‍රී භෝජන සංග්‍රහයක් සමඟින් කාන්තා ඉතිහාස මාසය ආරම්භ කරන ලදී – අනුග්‍රහයෙනි WhatsApp – ඔවුන්ගේ නව ව්‍යාපාරයේ කොටසක් ලෙස, “Escúchanos. මිරානෝස්.” මෙම සමීප අවස්ථාවට නැගී එන ලතින් කාන්තා දක්ෂතා සහ ස්ථාපිත කලාකරුවන් 50 කට වැඩි පිරිසක් එක් විය. රාත්‍රී ආහාරය අතරතුර, දැන්වීම් පුවරුව ඔවුන්ගේ හොඳම වෘත්තීය උපදෙස් බෙදා ගැනීමට සහ ඔවුන් සඳහා දොරටු විවර කළ කාන්තාවන් ගැන සාකච්ඡා කිරීමට කර්මාන්තයේ නායකත්වය ඉල්ලා සිටියේය. මෙහි ක්ලික් කරන්න ගායක-ගීත රචක Erika Vidrio, කීර්තිමත් කලාකරු Claudia Brant, නවක Giulia Be සහ තවත් බොහෝ අයගේ ආශ්වාදජනක උපුටා දැක්වීම් කියවීමට.

Bizarrap NBA සමඟ එකතු වේ

ආර්ජන්ටිනාවේ නිෂ්පාදක Bizarrap ඔහුගේ නවතම සමඟ සිරස්තල බවට පත් කර ඇත Residente විශේෂාංගී සංගීත සැසිය. නමුත් පිස්සුව මධ්‍යයේ, නිෂ්පාදකයාගේ අවතාරයක් වන ඔහුගේම “මගේ ක්‍රීඩකයා” සමඟ NBA 2K හි කොටසක් වූ පළමු ස්පාඤ්ඤ භාෂාව කතා කරන කලාකරුවා ලෙස Biza ඉතිහාසයට එක්වෙමින් සිටී. NBA 2K වීඩියෝ ක්‍රීඩාව Bizarrap ගේ සැසි තුනකින් සංගීතය ද අන්තර්ගත වනු ඇත: Eladio Carrión, Snow Tha Product සහ Morad. “මම සිතුවේ NBA 2K වාදනය කිරීම සහ වඩාත් වේගවත් වීමට මම සවන් දීමට කැමති ඒවා මොනවාද යන්නයි. මම ඒ තුන තෝරගත්තා, තව එකක් නැහැ [included] තවමත් එය එළියට පැමිණ නැති නිසා,” Bizarrap කිව්වා කුමන රැප් සැසි තුනක් ද යන්න තෝරා ගැනීමේ ක්‍රියාවලිය ගැන.

Lupita D’Alessio ගේ විශේෂ සම්මානය

මෙක්සිකානු ගායිකාවක් Lupita D’Alessio හි හත්වන සංස්කරණයේදී ලෙජන්ඩ් සම්මානය ලැබීමට නියමිතය ලතින් ඇමරිකානු සංගීත සම්මාන. විශේෂ ගෞරවය පිරිනමනු ලබන්නේ කාලය පිළිබඳ පරීක්ෂණය විඳදරාගත් සහ “ඔවුන්ගේ නම සඳහන් කිරීමේදීම විචිත්‍රවත් හා විචිත්‍රවත් ප්‍රතිරූපයක් මවනා” කලාකරුවන්ට ය. D’Alessio (උපත Guadalupe Contreras Ramos) “Mudanzas,” “Acariciamo” සහ “Que Ganas de No Verte Nunca Más” වැනි ගී ගීත දශක පහක් තිස්සේ රසිකයින් බිහි කර ඇත.

67 හැවිරිදි කලාකරුවාට සම්මාන ප්‍රදානය කරනු ලබන්නේ අප්‍රේල් 21 වන දින පැවැත්වීමට නියමිත අතර ලාස් වේගාස් හි මැන්ඩලේ බේ රිසෝට් හි Michelob ULTRA Arena වෙතින් සජීවීව විකාශනය වන අතර එය සවස 7 ට ආරම්භ වේ.

සෙබස්තියන් යාත්‍රා ක්‍රියාත්මකයි දැන්වීම් පුවරුවගේ ආවරණය

සෙබස්තියන් යාත්‍රා ඉන් එකක් අනුග්‍රහ කරයි දැන්වීම් පුවරුවගේ SXSW විශේෂ ආවරණ, එහිදී ඔහු “Dos Oruguitas” යන සියල්ල කතා කරයි, ප්‍රකට පොප් තරුවක් වීම, ඔහුගේ ඉදිරි ධර්ම චාරිකාව සහ ඉංග්‍රීසියෙන් ගායනා කිරීම. “මගේ ජීවිතයේ යම් අවස්ථාවක දී, මම ඉංග්‍රීසියෙන් ගායනා කිරීමට සහ වඩාත් ගෝලීය වෘත්තියක් කිරීමට යන බව මගේ මනසෙහි නිතරම තිබුණි, එබැවින් මම මා සූදානම් වෙමින් සිටිමි,” ඔහු සම්මුඛ සාකච්ඡාවේදී පැවසීය. “එය විශාල නගරයක් ගොඩනැගීම වැනි ය: ඔබ එය හොඳින් සැලසුම් නොකරන්නේ නම්, මාර්ග කුඩා වන අතර ප්‍රවේශය ක්‍රියා නොකරයි. මිනිසුන්ට මගේ නම පහසුවෙන් උච්චාරණය කිරීමට හැකි වන පරිදි අත්තිවාරම දැමීමට මට අවශ්‍ය විය.

කොලොම්බියානු තරුව Samsung + Billboard හිදී මාර්තු 19 වන දින SXSW හි වේදිකාව ඉදිරිපත් කරයි. ප්‍රවේශපත්‍ර ලබා ගන්න මෙතන.

ලැටිනාස්ගේ අංක 1 පහර

දැන්වීම් පුවරුව Hot හි අංක 1 ලබා ගත් සියලුම කාන්තාවන්ගේ ලැයිස්තුවක් සම්පාදනය කර ඇත ලතින් පසුගිය දශකයේ ගීත සටහන. ප්‍රස්ථාරය සතියේ වඩාත්ම ජනප්‍රිය ලතින් ගීත ශ්‍රේණිගත කරයි, වාතය, ප්‍රවාහය සහ ඩිජිටල් විකුණුම් දත්ත මිශ්‍ර කරයි. 2012 දී, Icons Gloria Estefan සහ Paulina Rubio කීර්තිමත් ප්‍රස්ථාරයේ අංක 1 ට ළඟා විය. පළමුවැන්නා “හෝටල් නැෂනල්” සමඟින් අංක 1 ස්ථානයට පැමිණි අතර දෙවැන්න “මී ගුස්ටාස් ටැන්ටෝ” සමඟින් පළමු ස්ථානයට පත් විය.

වසර හතරකට වැඩි කාලයක්, ශකීරාගේ “චන්ටජේ” Maluma සමඟ සහයෝගයෙන් ආරම්භ වී සති 11ක් පාලනය කළ 2016 නොවැම්බර් 19 දිනැති ප්‍රස්ථාරයේ අංක 1 ස්ථානයට පත් වන තෙක් ලතින් ප්‍රස්ථාරවල ඉහළින්ම කාන්තා නියෝජනය හිඟ විය. ලැයිස්තුවේ ඉහළින්ම ඇති අනෙකුත් ගීත බලන්න මෙතන.

Next Post

Nashville හි සුප්‍රසිද්ධ අර්නස්ට් ටබ් වාර්තා සාප්පුව විකිණීමට ඇත

Sat Mar 12 , 2022
ඔප්රි ලෙජන්ඩ් විසින් විවෘත කරන ලද නගර මධ්‍යයේ නැෂ්විල් වාර්තා ගබඩාව අර්නස්ට් ටබ් 1947 දී සහ දශක ගණනාවක් තිස්සේ රට සංගීතයේ සන්ධිස්ථානයක් වූ ගොඩනැගිල්ල විකිණීමට ඇති බැවින් වසා දමනු ඇත. අර්නස්ට් ටබ් රෙකෝඩ් සාප්පුවේ හිමිකරුවන් සිකුරාදා (මාර්තු 11) ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේ 1951 සිට බ්‍රෝඩ්වේ හි වර්තමාන ස්ථානයේ පවතින […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.