BTS හි Seoul ප්‍රසංගය සිනමාහල්වල නරඹන්නේ කෙසේද?

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

අතර BTS ප්‍රදර්ශන තුනක ධාවනය සඳහා මේ සතියේ නැවත වේදිකාවට පැමිණ ඇත සෝල්සෝල් වෙත යාමට නොහැකි අයට තවමත් ක්‍රියාවට පිවිසිය හැක.

K-pop සුපිරි තරු එහි පළමු වාදනය කළා වේදිකාවේ නැටීමට BTS අවසරය – සෝල් සංදර්ශන බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 10) සහ ඉතිරිය මාර්තු 12 සහ 13 යන දිනවල සජීවී ප්‍රේක්ෂකයින් ඉදිරියේ සෝල් ඔලිම්පික් ක්‍රීඩාංගණයේදී පැවැත්වේ. මාර්තු 10 සහ මාර්තු 13 යන දිනයන් පුද්ගලිකව සංදර්ශනවලට සහභාගී වීමට නොහැකි වූ යුධ හමුදාවේ සාමාජිකයින් සඳහා සජීවීව මාර්ගගතව විකාශනය කෙරෙන අතර මාර්තු 12 ප්‍රසංගය ලොව පුරා සිනමාහල්වල විකාශනය කෙරේ. “සජීවී බැලීම” සිදුවීම්.

ට්‍රැෆල්ගර් රිලීසිං විසින් සෙනසුරාදා දර්ශන දෙකක් වේදිකාවේ නටන්න BTS අවසරය – සෝල් එක්සත් ජනපදයේ සහ කැනඩාවේ තිර 700 ක පමණ සහ ලොව පුරා අමතර තිර 3,000 ක පවත්වනු ඇත. මාතෘකාව තිබියදීත්, උතුරු ඇමරිකාවේ ඒවා ඇතුළුව මෙම “සජීවී බැලීමේ” අත්දැකීම් සමහරක් සජීවීව නොතිබෙනු ඇති අතර ඒ වෙනුවට කාල වෙනස හේතුවෙන් පටිගත කිරීම ප්‍රමාද වනු ඇත. ටිකට් මිල ඩොලර් 35 කි. (ඔබේ ප්‍රදේශයේදැයි සොයා බලන්න සිනමාහල් විකාශනවලට සහභාගි වෙනවා මෙතන.)

තිරගත කිරීම් සැබෑ කාලයට වඩා විනාඩි 15 කට පෙර ආරම්භ වේ ප්රසංගය වඩාත් බාධාවකින් තොර අත්දැකීමක් සඳහා කාලය පෙන්වන්න. ඒවා වෙනත් භාෂාවලින් උපසිරැසි නොමැතිව, කොරියානු භාෂාවෙන් පමණක් ලබා ගත හැක. සිනමාහල්වල මාර්ගෝපදේශ මත පදනම්ව ඔවුන් සෝල් හි සිටින බව දැනීමට රසිකයින්ට තවමත් ඔවුන්ගේ ARMY BOMB නිල ආලෝක සැරයටිය ගෙන ඒමට හැකි වනු ඇත.

මෙතනින් ටිකට් ගන්න.

පසුගිය සරත් සෘතුවේ දී, BTS විසින් ලොස් ඇන්ජලීස් හි SoFi ක්‍රීඩාංගනයේ කුඩා නේවාසිකාගාරයක් පැවැත්වූ අතර, එහිදී රාත්‍රී හතරම ප්‍රවේශපත්‍ර වහාම විකිණී අවසන් වූ අතර කැලිෆෝනියාවේ මෙතෙක් වාර්තා වූ විශාලතම Billboard Boxscore අගය සටහන් විය. Billboard Boxscore අනුව, the2021 SoFi ක්‍රීඩාංගනය ධාවනය ප්‍රවේශපත්‍ර 214,000ක් විකුණා ඩොලර් මිලියන 33.3ක් උපයා ඇත. එය 2012 වසරේ සිට එක් ස්ථානයක සංදර්ශන පැවැත්වීම සඳහා වූ විශාලතම දළ ආදායමයි, රොජර් වෝටර්ස් ආර්ජන්ටිනාවේ බුවනෝස් අයර්ස් හි එස්ටැඩියෝ රිවර් ප්ලේට් හි සංදර්ශන නවයකට වඩා ඩොලර් මිලියන 38ක් උපයා ඇත.

Next Post

ජේම්ස් 10-බීජ MS ප්‍රාන්තය පසුකර 2-බීජ වෙළුම්වලට නායකත්වය දෙයි

Sat Mar 12 , 2022
ජොසියා-ජෝර්ඩන් ජේම්ස්ගේ ලකුණු 16 පිටුපසින්, SEC තරඟාවලියේ අර්ධ අවසන් පූර්ව වටයේදී ටෙනසි ​​මිසිසිපි ප්‍රාන්තය, ලකුණු 72-59ක් ​​ලෙස පරාජය කිරීමට සමත් විය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.