Nashville හි සුප්‍රසිද්ධ අර්නස්ට් ටබ් වාර්තා සාප්පුව විකිණීමට ඇත

ඔප්රි ලෙජන්ඩ් විසින් විවෘත කරන ලද නගර මධ්‍යයේ නැෂ්විල් වාර්තා ගබඩාව අර්නස්ට් ටබ් 1947 දී සහ දශක ගණනාවක් තිස්සේ රට සංගීතයේ සන්ධිස්ථානයක් වූ ගොඩනැගිල්ල විකිණීමට ඇති බැවින් වසා දමනු ඇත.

අර්නස්ට් ටබ් රෙකෝඩ් සාප්පුවේ හිමිකරුවන් සිකුරාදා (මාර්තු 11) ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේ 1951 සිට බ්‍රෝඩ්වේ හි වර්තමාන ස්ථානයේ පවතින වෙළඳසැල වසන්තයේ දී වසා දමන බවයි. ගොඩනැගිල්ල සහ ගබඩාව Honky Tonk Circus, LLC සහ David McCormick Company, Inc.

“අපගේ ඉලක්කය සෑම විටම වාර්තා සාප්පුවේ සහ ගොඩනැගිල්ලේ විශිෂ්ට ඉතිහාසය ආරක්ෂා කිරීම, ප්‍රවර්ධනය කිරීම සහ සංරක්ෂණය කිරීමයි. ඒ ආශාව වෙනදා වගේම අදත් ශක්තිමත්ව පවතිනවා,” යනුවෙන් එහි හිමිකරුවන් නිවේදනයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියි. “කෙසේ වෙතත්, අපගේ පාලනයෙන් බැහැර වූ තත්වයන් වෙනස් වීම නිසා, ව්‍යාපාරය සහ නිශ්චල දේපල විකිණීම වඩා හොඳ ඉදිරි මාර්ගය බව දැන් පැහැදිලිය.”

ග්‍රෑන්ඩ් ඔලේ ඔප්‍රි ගුවන් විදුලි විකාශනයෙන් පසුව විකාශය වූ රාත්‍රී ගුවන් විදුලි සංදර්ශනයක් වන මිඩ්නයිට් ජම්බෝරියේ මුල් නිවහන වූයේ වාර්තා ගබඩාව වන අතර රයිමන් ශ්‍රවණාගාරයේ සිට පටිගත කිරීමේ සාප්පුව දක්වා වීදිය තරණය කළ කලාකරුවන් ඉදිරිපත් කරනු ඇත. සජීවී ප්රේක්ෂකයින්. එහි බොහෝ විට නැගී එන නවක කලාකරුවන් ඔවුන්ගේ ගීත ප්‍රදර්ශනය කරන අතර විවිධ රට වාර්තා ගබඩා කිරීම සඳහා සාප්පුව ප්‍රසිද්ධ විය.

Nashville හි සුප්‍රසිද්ධ honky-tonk සමාජ ශාලා කිහිපයක් අසල ඇති වෙළඳසැල, එහි විශාල ගිටාරය ඉදිරිපස එල්ලා ඇති අතර ගෙල ඉහළට යොමු කර කැරකෙන ලකුණක් සහිත බොහෝ විට ඡායාරූප ගන්නා ලද ආයතනයකි. එහි උච්චතම අවස්ථාවෙහිදී, වෙළඳසැලට තැපැල් ඇණවුම් පාරිභෝගිකයින් 100,000 ක් සිටි අතර අනෙකුත් නගරවල වෙළඳසැල් කිහිපයක් දක්වා ව්‍යාප්ත විය. නමුත් නගරයේ ඓතිහාසික නගර ප්‍රදේශය මෑත වසරවලදී විශාල ලෙස වෙනස් වී ඇති අතර බොහෝ ගොඩනැගිලි ප්‍රසිද්ධ තේමා සහිත බාර්, අවන්හල් සහ වෙනත් සංචාරක කේන්ද්‍ර කරගත් ආකර්ෂණ ස්ථාන සමඟ ප්‍රතිස්ථාපනය විය.

Next Post

8-බීජයේ Aggies 4-seed Hogs වලට වඩා ජයග්‍රහණයක් සමඟින් ඉදිරියට යයි

Sat Mar 12 , 2022
Texas A&M විසින් ආරම්භයේ සිට අවසානය දක්වා Arkansas එදිරිව අවසන් පූර්ව තරගය පාලනය කරන අතර, SEC තරඟාවලියේ ශූරතා තරඟයට 82-64 ක ආකර්ෂණීය ජයග්‍රහණයක් ලබා ගනිමින් ඉදිරියට යයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.