Traci Braxton, ගායකයා සහ ‘Braxton Family Values’ තරුව, 50 දී මිය යයි

Traci Braxtonගේ සහෝදරිය වූ ගායකයෙක්, නළුවෙක් සහ රූපවාහිනී පෞරුෂයක් ටෝනි හා තමර් බ්‍රැක්ස්ටන්, මැරිලා. ඇය 50 විය.

ට්‍රේසි සෙනසුරාදා (මාර්තු 12) උදෑසන අභාවප්‍රාප්ත වූයේ esophageal පිළිකාවක් සමඟ ඇති වූ සටනකින් පසුව බව ඇගේ සැමියා වන Kevin Surratt පැවසීය. TMZ.

“අවුරුද්දක esophageal පිළිකා සඳහා පුද්ගලිකව ප්‍රතිකාර මාලාවක් ලබා ගැනීමෙන් පසු අපගේ ආදරණීය Traci Braxton මහිමයට පත්ව ඇති බව අපි මහජනතාවට දැනුම් දිය යුතු කාලයකට අපි පැමිණ සිටිමු” යනුවෙන් Surratt පැවසීය.

ට්‍රේසිගේ වැඩිමහල් සොහොයුරිය, R&B ගායිකා ටෝනි, බ්‍රැක්ස්ටන් පවුල වෙනුවෙන් හෘදයාංගම උපහාරයක් බෙදා ගැනීමට සෙනසුරාදා සමාජ මාධ්‍ය වෙත ගෙන ගියාය.

“අපේ සහෝදරිය වන ට්‍රේසිගේ අභාවය ගැන අපි ඔබට දන්වන්නේ අතිශය කණගාටුවෙනි,” ටෝනි ලිව්වා Instagram හි Braxton පවුලේ කළු සහ සුදු ඡායාරූපයක් සමඟ. “ඇය දීප්තිමත් ආලෝකයක්, අපූරු දියණියක්, විස්මිත සහෝදරියක්, ආදරණීය මවක්, බිරිඳක්, ආච්චි සහ ගෞරවනීය රංගන ශිල්පිනියක් බව අමුතුවෙන් කිව යුතු නැත. අපට ඇයව දැඩි ලෙස මග හැරෙනු ඇත. ”

පණිවිඩය දිගටම පැවතුනි, “අද උදෑසන හිම වැටෙන විට ට්‍රේසි ගෙවී ගියේය, අපේ දේවදූතයා දැන් හිම පියල්ලකි. ඇයගේ ජීවිතය සමරමින් ඇයව ආදරයෙන් ගෙදර යැවීමට අප සැලසුම් කරන බැවින් අපගේ පෞද්ගලිකත්වයට ගරු කරන ලෙස අපි ඔබෙන් ඉල්ලා සිටිමු. අපි සදහටම පවුලක්. ”

ට්‍රේසි රියැලිටි රූපවාහිනී කතාමාලාවේ ඇගේ සහෝදරියන් සමඟ පෙනී සිටි ගායිකාවක් සහ නිළියකි Braxton පවුලේ වටිනාකම්, එය 2011 දී WE රූපවාහිනියේ තිරගත වූ අතර වාර හතක් සඳහා ධාවනය විය. ට්‍රේසි සහ ඇගේ සැමියා සුරාට් ද තුන්වන වාරයේ පෙනී සිටියේය විවාහ ඇරඹුම් කඳවුර 2014 දී. ඇගේ අනෙකුත් රංගන ක්‍රෙඩිට් ඇතුළත් වේ පව්කාරයන් අවශ්‍යයි හා නත්තල් ලොතරැයිය.

ට්‍රේසි ඇගේ ඒකල මංගල ඇල්බමය නිකුත් කළේය. කඩා වැටීම සහ පිළිස්සීම2014 දී. මෙම කට්ටලය අංක 11 හි උපරිමයට පැමිණියේය දැන්වීම් පුවරුවගේ ඉහළම R&B ඇල්බම ප්‍රස්ථාරය සහ වැඩිහිටි R&B එයාර්ප්ලේ ප්‍රස්ථාරයේ අංක 16 ට ළඟා වූ “අවසාන ඇමතුම” ඇතුළත් විය. ඇගේ දෙවන ඇල්බමය, පෘථිවිය මත2018 දී පැමිණි අතර ඇගේ සහෝදරියන් වන ටෝනි, ටොවන්ඩා සහ ට්‍රිනාගේ ආරාධිත ගායන ඇතුළත් විය.

ට්‍රැසිට ටෝනිගේ උපහාරය බලන්න මෙතන.

Next Post

මෙම සතියේ (මාර්තු 12) ලතින් සංගීතයේ උසස් අවස්ථා 5ක්

Sat Mar 12 , 2022
වෘත්තීය සන්ධිස්ථාන සහ නව සංගීත නිකුතු වල සිට ප්‍රධාන නිවේදන සහ තවත් බොහෝ දේ දක්වා, Billboard සංස්කාරකවරුන් නවතම පුවත් ඝෝෂාව ඉස්මතු කරයි ලතින් සෑම සතියකම සංගීතය. මේ සතියේ ලතින් සංගීත ලෝකයේ සිදු වූ දේ මෙන්න. ලතින් කාන්තා පහර දෙන්නන් හොඳම උපදෙස් බෙදා ගනී දැන්වීම් පුවරුව ලතින් කර්මාන්ත උපදේශන රාත්‍රී භෝජන […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.