UFC සටන් රාත්‍රිය: ‘සැන්ටොස් එදිරිව අන්කලෙව්’ තරගය ඔන්ලයින් නරඹන්නේ කෙසේද?

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

Thiago Santos සහ Magomed Ankalaev Sin City හි මුහුණට මුහුණ ලා යාමට සූදානම් වෙති. එම UFC සටන් රාත්‍රිය: Santos එදිරිව Ankalaev තරගය සෙනසුරාදා (මාර්තු 12) ලාස් වේගාස් හි UFC Apex හිදී පැවැත්වෙන අතර එය ප්‍රවාහය වේ. ESPN+.

එම සැහැල්ලු හෙවිවේට් සටන ප්‍රවීණයෙකු එක් වරක් මාතෘකාව අභියෝග කරන්නෙකුට එරෙහිව ඉදිරිපත් කරයි. 38 හැවිරිදි බ්‍රසීලියානු මිශ්‍ර සටන් කලාකරුවෙකු වන Santos UFC Light Heavyweight ශ්‍රේණිගත කිරීම්වල අංක 5 ස්ථානයේ සිටී. රුසියාවේ 29 හැවිරිදි මිශ්‍ර සටන් කලාකරුවෙකු වන Ankalaev අංක 6 ස්ථානයේ සිටින්නේ Santos ට මදක් පහළිනි.

UFC වේගාස් 50 සම-ප්‍රධාන ඉසව්වේ අංක 10 ශ්‍රේණියේ බැන්ටම්වේට් තරඟකරු මාලන් මොරායස් අංක 14 ශ්‍රේණියේ සොන්ග් යාඩොංට එරෙහිව තරඟ කරනු ඇත. ප්‍රධාන උත්සවය 7 pm ET/4 pm PT ට ආරම්භ වන අතර මූලික සිදුවීම් 4 pm ET/1 pm ET ට ආරම්භ වේ.

නරඹන ආකාරය UFC සටන් රාත්‍රිය: Santos එදිරිව Ankalaev ඔන්ලයින්

UFC සටන් රාත්‍රිය: Santos එදිරිව Ankalaev මත පමණක් ප්‍රවාහ වනු ඇත ESPN+. ඔබ තවමත් සාමාජිකයෙකු නොවේ නම්, UFC සටන් සහ අනෙකුත් සජීවී සිදුවීම්, ජනප්‍රිය දෛනික වැඩසටහන් (සජීවී, හෝ නැවත ධාවනය), ක්‍රීඩා මාලා සහ වෙනත් සුවිශේෂී වැඩසටහන් ප්‍රවාහ කිරීමට මසකට $6.99 සේවාව වේ.

ESPN+ UFC සටන් රාත්‍රී සහ සුවිශේෂී PPV සිදුවීම් සඳහා ඔබේ ගමනාන්තය, වෙනත් වැඩසටහන් සමඟ Dana White’s Contender Series, Daniel Cormier සමඟ විස්තර, UFC දෛවය සහ විශිෂ්ටතම UFC සටන් වල ලේඛනාගාරය.

බේස්බෝල්, ටෙනිස්, ගොල්ෆ්, පැසිපන්දු, පාපන්දු, විද්‍යාලීය ක්‍රීඩා, සටන් ක්‍රීඩා සහ තවත් බොහෝ දේ EPSN+ හි ඇත. 30 සඳහා 30 කථාංගය, ඇතුළුව Al Davis එදිරිව NFL, වික්, වතුර වගේ වෙන්න හා වෙන්ව යාම. ඔබට දෛනික ක්‍රීඩා කතා සහ පෙරළිකාර මුල් පිටපත් ද සොයාගත හැකිය ටොම් බ්‍රැඩි සමඟ අරීනා හි මිනිසා, මයිකල් ස්ට්‍රහාන් සමඟ ක්‍රීඩකයෙකුට වඩාහා අපේ කාලය බේලර් පැසිපන්දු.

ක්‍රීඩාවට වඩා ප්‍රවාහ කිරීමට අවශ්‍යද? a සමඟ ඔබේ ප්‍රවාහ විකල්ප තුන් ගුණ කරන්න මිටි ගනුදෙනුව බව එකතු කරයි ඩිස්නි + හා හුලු මසකට $13.99 සඳහා ඔබේ ESPN+ දායකත්වයට.

Next Post

බුලත් කොළෙත් ගණන් උස්සයි

Sat Mar 12 , 2022
ඉන්ධන අර්බුදය බුලත් වලටත් මේ දිනවල පවතින වියළි කාලගුණික තත්ත්වයත් සමඟ බුලත් අස්වැන්න අඩුවීමත් සමඟ මිලක් දක්වා ඉහළ ගොස් ඇති බව බුලත් වෙළෙන්දෝ පවසති. ඒ අනුව සිල්ලරට බුලත් කොළයක් රුපියල් දහයකට අලෙවි වේ. බුලත් වගාව සිදු කරන ප්‍රදේශයේ අස්වැන්න අඩුවීම ප්‍රදේශයට සරිලන සැපයුමක් ලබා දීමට නොහැකි වීමෙන් බුලත් වෙළෙඳාම සඳහා […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.