ඉන්දීය නාවික යාත්‍රා හම්බන්තොට ජාත්‍යන්තර වරායේ සංචාරයක

ඉන්දියානු නාවික යාත්‍රා දෙකක් නැවත පිරවීම් සහ පාලන සේවා සඳහා හම්බන්තොට ජාත්‍යන්තර වරායට (HIP) පැමිණියහ. 09 වැනිදා පැමිණි නැව් දින 2ක් HIP නැංගුරම් ලා තිබුණා. පසුගිය වසරවල ජපානය, ඉන්දුනීසියාව, රුසියාව සහ ඇමරිකා එක්සත් ජනපදය යන රටවල නාවික යාත්‍රා හම්බන්තොට වරායට පැමිණ ඇත.

Next Post

ප්‍රවාහන අමාත්‍යවරයා සහ බස් හිමියන් අතර සාකච්ඡාවක් අද

Sun Mar 13 , 2022
ඉන්ධන මිල සීග්‍රයෙන් ඉහළ යාමත් සමඟ පෞද්ගලික බස් රථ හිමියන් මුහුණ දෙන ගැටලු සම්බන්ධයෙන් ප්‍රවාහන අමාත්‍ය දිලුම් අමුණුගම මහතා ඇතුළු අමාත්‍ය නිලධාරීන් සමඟ පෞද්ගලික බස් හිමියන්ගේ සංගම් අද (මාර්තු 13) සාකච්ඡාවක් පවත්වයි. තව..

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.