ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදලේ නියෝජිත පිරිසක් ලබන සතියේ ශ්‍රී ලංකාවට පැමිණීමට නියමිතයි

ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදලේ (IMF) නියෝජිත පිරිසක් ලබන සතියේ ශ්‍රී ලංකාවට පැමිණීමට නියමිතය. තව..

Next Post

දුම්රිය ගාස්තු ඉහළ නංවන්නැයි ඉල්ලීමක්

Sun Mar 13 , 2022
දුම්රිය දෙපාර්තමේන්තුවෙන් යළි ඉල්ලීමක් දුම්රිය ප්‍රවේශ පත්‍ර ගාස්තු ඉහළ නංවන්නැයි යළි ඉල්ලීම් කරන බව දුම්රිය දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. බස් ගාස්තුවලට සමාන ගාස්තුවකින් අදාළ ගාස්තුව අය කෙරේ. ප්‍රවාහන අමාත්‍යාංශයේදී, අදාළ ඉල්ලීම් අමාත්‍යාංශයට උපදෙස් ලබා දෙන බව ඔහු සඳහන් කළේය. The post දුම්රිය ගාස්තු ඉහළ නංවන්නැයි ඉල්ලීමක් appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.