ඩීසල් ලීටරයකින් රුපියල් 120 ක පාඩුයිලු

ඩීසල් ලීටරයකින් රුපියල් 120 ක අලාභයක් ලබන බවත් එහෙත් ඩීසල් ලීටරයක් රුපියල් 55 කින් පමණක් ඉහළ දැමූ බවත් ලංකා ඛනිජ තෙල් නීතිගත සංස්ථාවේ සභාපති සුමිත් විජේසිංහ මහතා පැවසීය.

Next Post

ඉන්ධන රැගත් තවත් නැවක් අද දිවයිනට

Sun Mar 13 , 2022
ඩීසල් මෙට්‍රික් ටොන් 20,000ක් සහ පෙට්‍රල් මෙට්‍රික් ටොන් 20,000 ක් ගොඩබෑම අද ඩී සහ පෙට්‍රල් රැගත් තවත් තෑග්ගක් අද (13) දින ලංකාවට පැමිණෙන බව බලශක්ති අමාත්‍යාංශය පවසයි. එම අමාතංශයේ ලේකම් කේ.ඩී.ආර්. ඔල්ගා සහය ඒ සඳහා වන නමුත් එය නොමැති බවයි. එම උත්සවයේ ඩීසල් මෙට්‍රික් ටොන් 20,000ක් සහ පෙට්‍රල් මෙට්‍රික් ටොන් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.