දෛනික Covid-19 රෝගීන් සංඛ්‍යාව අද 311 කි

රට තුළ දෛනිකව වාර්තා වන නව රෝගීන් සංඛ්‍යාව අඛණ්ඩව ඉහළ යමින් පවතින බැවින් අද දින තවත් පුද්ගලයින් 311 දෙනෙකු Covid-19 සඳහා ධනාත්මක බව පරීක්‍ෂා කර ඇති බව සෞඛ්‍ය අමාත්‍යාංශය පවසයි. තව..

Next Post

ඉදිරි සතියේ විදුලි කප්පාදුව දීර්ඝ වෙයිද ?

Sun Mar 13 , 2022
මහජනතාව සම්බන්ධ කර ගැනීමෙන් ජනතාවට දැනුම් දීමක් එළඹෙන සතියේදී විදුලිය දෙන කාලය දිර්ඝ විය හැකි බවට පත්වන කටකතා නිසා කලබල නොවන ලෙස මහජන උපයෝගිතා කොමිසම ජනතාවගෙන් ඉල්ලා සිටී. මේ අතර, විදුලිබල අමාත්‍යාංශය සමඟ බාධාවකින් අවම කිරීමට අවස්ථාවක් ලබා ගන්නා බව මහජන උපයෝගීතා කොමිසම(PUCSL) පවසයි. The post ඉදිරි සතියේ විදුලිය අලෙවි […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.