පස් තිප්පොළක්වටලා කෝටි ගණනක දේපොළ අල්ලයි

මොරගහහේන ගොඩිගමුව, මොහොට්ටිවත්ත ප්‍රදේශයේ නීති විරෝධීව මහපරිමාණයෙන් පවත්වාගෙන ගිය පස් සහ වැලි තිප්පොළක් වටලා රුපියල් කෝටියකට අධික වටිනා වාහන හා උපකරණ සමග සැකකරුවන් සිව්දෙනකු පානදුර වලාන දුෂණ මර්දන ප්‍රහාරක ඒකකය විසින් අද (13) පස්වරුවේ අත්අඩංගුවට ගනු ලැබීය.

Next Post

බිරිඳ ඝාතනය කළ සැමියා සියදිවි නසා ගනී

Sun Mar 13 , 2022
කොස්වත්ත ප්‍රදේශයෙන් ඇහෙන දුක හිතෙන කථාව බිරිඳගේ ගෙල කපා ඉවත් කර ඇති පුද්ගලයෙකු ගෙල වැලලාගෙන සිය දිවි හානි කරගෙන ඇති පුවතක් විය හැක, කොස්වත්ත ප්‍රදේශයෙන් වාර්තා වෙයි. අද (13) අඩංගු තොරතුරක් මත මිය ගොස් සිටි දෙදෙනාගේ සිරුරු කොස්වත්ත පොලිසිය විසින් සොයා ගෙන ඇත. ප්‍රදේශයට ලක්ව ඇත්තේ හාල්ද වන අතර – […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.