ප්‍රවාහන අමාත්‍යවරයා සහ බස් හිමියන් අතර සාකච්ඡාවක් අද

ඉන්ධන මිල සීග්‍රයෙන් ඉහළ යාමත් සමඟ පෞද්ගලික බස් රථ හිමියන් මුහුණ දෙන ගැටලු සම්බන්ධයෙන් ප්‍රවාහන අමාත්‍ය දිලුම් අමුණුගම මහතා ඇතුළු අමාත්‍ය නිලධාරීන් සමඟ පෞද්ගලික බස් හිමියන්ගේ සංගම් අද (මාර්තු 13) සාකච්ඡාවක් පවත්වයි. තව..

Next Post

‘වාහන තියෙද්දි බස් ගෙනැවිත් ලොකු නාස්තියක්‘

Sun Mar 13 , 2022
පාර්ලිමේන්තුවේ අවශ්‍යතා සඳහා වෙන්වුණු බස්රථ 12ක් පමණ තිබියදී ශ්‍රී ලංකා ගමනාගමන මණ්ඩලයෙන් බස්රථ නවයක් එහි ප්‍රවාහන කටයුතු සඳහා කුලියට ගැනීමෙන් විශාල මුදල් නාස්තියක් සිදුවන බව වාර්තා වේ.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.