සවස් කාලයේ අදත් තද වැසි

බස්නාහිර, සබරගමුව, මධ්‍යම සහ දකුණු පළාත්වල අද (13) සවස 2.00 න් පසු වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇතිවන බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි.

Next Post

සැමියා විසින් බිරිඳ ඝාතනය කරපු හැටි

Sun Mar 13 , 2022
62 හැවිරිදි කාන්තාවකට අත්වූ ඉරණම රඹුක්කන හේනේපොල ප්‍රදේශයේ දී සිය සැමියා විසින් බිරිඳ මිය යාමේ කනගාටුදායක පුවතක් අපට වාර්තා වේ. පොලිසිය සඳහන් කළේ, පවුල් ආරවුලක් මත මුගුරකින් පහර දී එම ඉන්ධන ඇති බවටයි. මියගිය 62 හැවිරිදි රඹුක්කන පත්තම්පිටිය ප්‍රදේශයේ පදිංචිව සිටි කාන්තාවක්. එම අඹුසැමි විභාගය අතරතුර කලක සිට පවුල් ආරවුල් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.