සියල්කොට් ඝාතනයේ විත්තිකරුවන් 89 දෙනෙකුට පකිස්ථාන අධිකරණය අධිචෝදනා ගොනු කරයි

පසුගිය වසරේ සියල්කොට්හි 49 හැවිරිදි ශ්‍රී ලාංකික කර්මාන්තශාලා කළමනාකරු ප්‍රියන්ත කුමාර දියවඩනගේ ඝාතනය කිරීම සම්බන්ධයෙන් චෝදනා එල්ල වූ පුද්ගලයන් 89 දෙනෙකුට පකිස්තානයේ ත්‍රස්ත විරෝධී අධිකරණයක් විසින් පසුගිය වසරේ සෙනසුරාදා අධිචෝදනා ගොනු කළේය. තව..

Next Post

ශිෂ්‍යත්ව ප්‍රතිඵල නිකුත් කරන වේලාව මෙන්න

Sun Mar 13 , 2022
විභාග දෙපාර්තමේන්තුවෙන් පණිවිඩයක් 2021 වසරේ 5 ශ්‍රේණිය ශිෂ්‍යත්ව විභාගයේ ප්‍රකාශනය හෙට (14) පෙරවරු 06 ට පෙර නිකුත් කරන බව විභාග දෙපාර්තමේන්තුවට දැනුම් දී ඇත. අප කළ විමසීමකදී හෙට විභාග කොමසාරිස් ජනරාල් එල් එම් ඩී ධර්මන මහතා අද (13) මධ්‍යම රාත්‍රියේ සහ පෙරවරු 06 ට ප්‍රථම වරට ප්‍රදර්ශනය නිකුත් කරනු ඇත. […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.