ආයෝජනයට ජනපතිගෙන් සෞදි රාජ්‍යයට ඇරයුම්

මෙරට ක්ෂේත්‍ර කිහිපයක සෘජු ආයෝජනය සඳහා සවුදි රාජ්‍යයට ඇරයුම් කරන බව ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා එරට විදේශ අමාත්‍ය ෆයිසාල් බින් ෆර්හාන් අල් සාව්ඩ් කුමරු හමුවේ පැවසීය.

Next Post

ආර්කේඩ් ෆයර් අද රාත්‍රියේ නිව් ඕර්ලියන්ස් හි යුක්රේන ප්‍රතිලාභ ප්‍රදර්ශනය නිවේදනය කරයි

Mon Mar 14 , 2022
ආකේඩ් ගිනි යුක්රේනයේ පවතින අර්බුදයට උදව් කිරීමට ඔවුන්ට කළ හැකි දේ කරමින් සිටී. සංගීත කණ්ඩායම සඳුදා (මාර්තු 14) ට්විටර් වෙත ගෙන ගියේ නිව් ඔර්ලියන්ස් හි ටූලූස් රඟහලේදී අවසන් මොහොතේ යුක්රේන ප්‍රතිලාභ ප්‍රසංගයක් නිවේදනය කිරීමට ය. අද රාත්‍රියේ ප්‍රදර්ශනය සඳහා ප්‍රවේශය “ඔබට හැකි දේ ගෙවන්න” පදනම මත සිදු කෙරේ. ආකේඩ් ෆයර් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.