ඇමෙරිකාවෙන් චීනයට අනතුරු ඇඟවීමක් !

රුසියන් යුක්රේන යුද්ධයේ දී, හමුදා උපකරණ අවශ්‍ය යැයි රුසියාව චීනයේ සහාය ඉල්ලා ඇති අතර, ඇමෙරිකාව චීනයට පවසා ඇත්තේ රුසියාවට උදව් කිරීමෙන් වැළැකී සිටින ලෙසය.

Next Post

Dr. Dre, Snoop Dogg's Death Row Releases from Streaming Platforms

Tue Mar 15 , 2022
Snoop Dogg සූදානම් වන්නේද? මරණ පේළි වාර්තාඑහි සියලුම සංගීතය ඇදගෙන නව යුගයක් ප්රවාහය සේවාවන්? අයිකොනික් මිලදී ගැනීමෙන් පසු වෙළඳ නාමය හා නාමාවලිය පසුගිය මාසයේ එය පරිවර්තනය කිරීමට පොරොන්දු විය “NFT ලේබලයක්” මෙටාවර්ස් හි ක්‍රියාත්මක වන අතර, මෙම සති අන්තයේ සියලුම ප්‍රවාහ සේවා වලින් ප්‍රධාන ඇල්බම කිහිපයක් අස්ථානගත වීම ගැන රසිකයින් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.