කෝටියක් ගිල්ල තවත් සුදු අලියෙක්

පාරිභෝගික කටයුතු පිළිබඳ අධිකාරියට ක්ෂණික පැමිණිලි ඉදිරිපත් කිරීම සඳහා ස්ථාපනය කරනු ලැබූ ක්ෂණික දුරකථන සේවාව සඳහා රුපියල් කෝටියක පමණ මුදලක් වැය කර ඇතත් ඉන් නිසි ප්‍රතිඵල ලැබී නැතැයි ජාතික විගණන කාර්යාලය පවසයි.

Next Post

ඔබාමාට කොවිඩ්

Mon Mar 14 , 2022
ඇමරිකාවේ හිටපු ජනාධිපතිගෙන් ට්විටර් පණිවුඩයක් තමන්ට කොවිඩ් ආසාදනය වී ඇති බව අමෙරිකාවේ හිටපු ජනාධිපති බරැක් ඔබාමා ට්විටර් පණිවුඩයක් මගින් පවසා ඇත. ඔබට ලබා ගැනීමක් පමණක් පැවති අතර වෙනත් රෝග ලක්ෂණ නොමැති බවත් ඔහුගේ බිරිඳ මිෂෙල් වනාමාට ආසාදනය වී නොමැති බව ඔහු ප්‍රකාශ කළේය. තමන් සහ බිරිඳ කොවිඩ් එන්නත් බූස්ටර් එන්නත් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.