ගැඹුරු කිමිදීම: Web3 වෙත සංගීතඥයෙකුගේ මාර්ගෝපදේශය

සංගීත කර්මාන්තය සැමවිටම නව තාක්‍ෂණය පිළිගෙන නැත, නමුත් වේගයෙන් වර්ධනය වන NFT වෙළඳපල – සමස්ත විකුණුම් පසුගිය වසරේ ඩොලර් බිලියන 25 ක් උපයා ඇත – Web3 හි පොරොන්දුව පෙන්නුම් කරන අතර සෑම කෙනෙකුටම ක්‍රියාවෙන් කොටසක් අවශ්‍ය වේ. ගැඹුරු කිමිදීම කලාකරුවන්ට සහ විධායකයින්ට එය ඥානවන්තව ලබා ගත හැකි ආකාරය පැහැදිලි කරන අතර කර්මාන්තය නැවත හැඩගැස්වීමට blockchain සතු හැකියාව පරීක්ෂා කරයි.

Plus: NFT හි පාඩම් නැටුම් සංගීතයේ පුරෝගාමීන්ගෙන් පහත වැටේ, ඔබ භාණ්ඩ තනන විට වළක්වා ගැනීමට නීතිමය උගුල්, ඔබ දැනගත යුතු සියලුම ක්‍රිප්ටෝ ලින්ගෝ සහ මෙටාවර්ස් හි සංගීත ians යින්ට සහාය දක්වන ඉහළම ආරම්භකයින් සඳහා මාර්ගෝපදේශයක්.

සම්පුර්ණ කියවන්න ගැඹුරු කිමිදීම මෙතන.

Web3 කතා කිරීමට ඉගෙන ගන්න: සංගීත ව්‍යාපාරය සඳහා Crypto හි Buzzwords පරිවර්තනය කිරීම

මෙටාවර්ස් හි ව්‍යාපාර කිරීම සලකා බලන කලාකරුවන් සහ විධායකයින් සඳහා ප්‍රාථමිකයක්. තවත් කියවන්න.

 

Metaverse හි සංගීත ගනුදෙනු කරනවාද? ප්‍රවීණයන් ඔබේ නිතර අසන ප්‍රශ්නවලට පිළිතුරු දෙයි

දැන්වීම් පුවරුව ව්‍යාපාරයේ ක්‍රිප්ටෝ තාක්‍ෂණයේ යෙදුම් සහ විභව භාවිතයන් සම්බන්ධයෙන් නිතර අසන මෙම ප්‍රශ්නවලට පිළිතුරු දෙන ලෙස Web3 සහ සංගීත කර්මාන්තයේ මංසන්ධියේ සේවය කරන ඉහළම වෘත්තිකයන් කිහිප දෙනෙකුගෙන් ඉල්ලා සිටියේය. තවත් කියවන්න.

Metaverse හි සංගීතඥයින්ට සහය වන හොඳම ආරම්භක 5

Web3 2022 දී වර්ධනය වනු ඇතැයි අපේක්ෂා කෙරේ, තවත් සමාගම් කලාකරුවන් සහ සංගීත ව්‍යාපාරය සමඟ වැඩ කිරීමට බලාපොරොත්තු වේ — නැතහොත් සම්පූර්ණයෙන්ම නව සංගීත ව්‍යාපාරයක් ගොඩනැගීමට. මෙහි පෙරමුණ ගෙන සිටින සමාගම් පහකි. තවත් කියවන්න.

බ්ලොක්චේන්, ගැඹුරු කිමිදීම

NFT විකිණීමට පෙර සලකා බැලිය යුතු අවදානම් 4ක්

Grimes සහ Kings of Leon වැනි ක්‍රියා සඳහා NFT විසින් ඩොලර් මිලියන ගණනක් උපයා ඇත, නමුත් ඒවා Jay-Z සහ ඔහුගේ Roc-A-Fella Records සම-නිර්මාතෘ Damon Dash අතර දිග්ගැස්සුනු, මිල අධික නඩු පැවරීමට ද හේතු වී ඇත. දැන්වීම් පුවරුව NFT විකිණීමේ අවදානම සහ ඒවා වළක්වා ගන්නේ කෙසේද යන්න පිළිබඳව නීති විශේෂඥයින් සමඟ කතා කළේය. තවත් කියවන්න.

බ්ලොක්චේන්, ගැඹුරු කිමිදීම

ඉලෙක්ට්‍රොනික සංගීතය NFT සඳහා ටෙම්පෝ සකසන්නේ ඇයි?

උත්සවයක වටිනා නර්තන ශිල්පීන් සංගීත හිමිකාරිත්වයේ සහ රසික සම්බන්ධතාවේ නීති නැවත ලිවීමට NFT භාවිතා කරයි. නමුත් මෙම එකතු කිරීම් විකිණීම යනු නව ආතති අභියෝග කිහිපයක්. “ඔබ සැමවිටම ප්‍රජාව නිරතව සිටිය යුතුය, එසේ නොමැතිනම් ඔවුන් NFT විකුණා ‘බායි-බයි’ කියයි.” තවත් කියවන්න.

සංගීත ව්‍යාපාරයේ Blockchain ගේ අනාගතය නොවැළැක්විය හැකි නමුත් ආසන්න නොවේ

Web3 සංගීත ක්‍ෂේත්‍රයේ සෑම අංශයකටම පාහේ ක්‍රීඩාව වෙනස් කිරීමේ හැකියාව ඉදිරිපත් කරයි, නමුත් එය ව්‍යාපාරය විප්ලවීය වෙනසක් හෝ තවදුරටත් ඛණ්ඩනය කරයිද? තවත් කියවන්න.

 

Next Post

2022 SEC ජිම්නාස්ටික් ශූරතාවලිය සඳහා බීජ සැකසීම

Mon Mar 14 , 2022
2022 අග්නිදිග සම්මන්ත්‍රණ ජිම්නාස්ටික් ශූරතාවලිය සඳහා බීජ සකස් කර ඇත.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.