ඩේව්ගේ ‘ස්ටාර්ලයිට්’ එක්සත් රාජධානියේ ප්‍රස්ථාර කිරුළ සඳහා තරඟයට නායකත්වය දෙයි

ඩේව්ගේ “ස්ටාර්ලයිට්” තවත් සතියක් සඳහා එක්සත් රාජධානියේ කේවල ප්‍රස්ථාරයෙන් දීප්තිමත් විය යුතුය.

සටහන් කිරීමෙන් පසු 2022 සඳහා විශාලතම ආරම්භක සතිය“ස්ටාර්ලයිට්” දෙවන සතිය සඳහා පළමු ස්ථානය රඳවා ගැනීමට පාඨමාලාවේ පවතී.

ප්‍රස්ථාර සතියේ පළමු පැය 48 සිට විකුණුම් සහ ප්‍රවාහ දත්ත මත පදනම්ව කේවල ශ්‍රේණිගත කරන පළමු පෙනුම ප්‍රස්ථාරයේ “Starlight” ඉදිරියෙන් සිටී.

මෙම මුල් අදියරේ ඉහළම නව ප්‍රවේශය මැන්චෙස්ටර් රැප් ගායකයාට අයත් වේ Aitch ප්‍රස්ථාර පිපිරීමේ අංක 2 න් ආරම්භ වන “බේබි” සමඟ. එය ඉදිරි දිනවලදී දිගටම ක්‍රියා කරන්නේ නම්, එය Aitch හට ඔහුගේ හයවන හොඳම 10 ලබා දෙනු ඇත, සහ අශාන්තිධාවන පථයේ ගෞරවයට පාත්‍ර වූ ඇය, 2005 න් පසු පළමු වතාවට.

මේ අතර, A1 x J1 ප්‍රස්ථාර යාවත්කාලීනයේ “රාත්‍රිය දුර (නැටුම්)” 11-10 දක්වා ඉහළ යන බැවින් තුන්වන එක්සත් රාජධානියේ හොඳම 10 පෙනුම කරා ගමන් කරමින් සිටින අතර TikTok තරුව Cat Burns ඇගේ ඉදිරි ගමනේ අංකය වන “Go” සමඟින් ඉහළ ස්ථරයෙන් මදක් පිටත සැරිසරයි. -11.

එසේම නැග්ම මත වේ කැමිලා කැබෙලෝගේ සමඟ සහයෝගයෙන් එඩ් ෂීරන්, “බම් බාම්.” එය එහි දෙවන සතියේදී 22- 19 දක්වා ඉහළ නංවමින් හොඳම 20 දෙනා අතරට පැමිණීමට නියමිතයි.

නිල එක්සත් රාජධානියේ කේවල ප්‍රස්ථාරය දේශීය වේලාවෙන් සිකුරාදා අවසානයේ ඉදිරිපත් කෙරේ.

Next Post

ජනපති ජාතිය අමතයි

Mon Mar 14 , 2022
ජනාධිපති මාධ්‍ය තාවකාලික පණිවිඩයක් ජනාධිපති රාජපක්ෂ ලබන 16 වනදාට නියමිත බව ජනාධිපති මාධ්‍ය ප්‍රකාශ කරයි. රටේ පවතින වර්තමාන තත්ත්වය පිළිබඳව ඔහු එහි සඳහන් කරුණු පැහැදිලි කිරීමට නියමිත බව වාර්තා වේ. The post ජනපති ජාතිය අමතයි appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.