නියමිත විදුලි කප්පාදුව හෙටත් ක්‍රියාත්මකයි

හෙට (මාර්තු 15) දිනයේ ද නියමිත විදුලි කප්පාදුව අද මෙන් ම සිදුවන බව ශ්‍රී ලංකා මහජන උපයෝගිතා කොමිෂන් සභාව (PUCSL) පවසයි. තව..

Next Post

ලංකාවේ සංචාරයේ දී සැලකිලිමත් වන්න

Mon Mar 14 , 2022
බ්‍රිතාන්‍ය පුරවැසියන්ට අනතුරු ඇඟවීමක් ශ්‍රී ලංකාවේ සංචාරය කිරීමේදී දැනට පවතින තත්ත්වය පිළිබඳව සැලකිලිමත් වන ලෙස එක්සත් රාජධානිය විසින් සිය පුරවැසියන් හට නිවේදනයක් නිකුත් කරමින් දැනුම් දීමක් නිකුත් කර ඇත. සඳහා ගෙවීමට ප්‍රමාණවත් විදේශ විනිමය නොමැති වීම, ඉන්ධන සහ ආහාර ඇතුළු මූලික අවශ්‍යතා නිශ්පාදනය වීම හරහා ශ්‍රී ලංකාවේ ආර්ථික තත්ත්වය පිරිහෙමින් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.