පළාත් කිහිපයකට වැසි අපේක්ෂා කෙරේ

බස්නාහිර සහ සබරගමුව පළාත්වලත් ගාල්ල, මාතර සහ නුවරඑළිය දිස්ත්‍රික්කවලත් අද සවස 2.00 න් පසු තැනින් තැන වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇති විය හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

Next Post

සියලු සිසුන් අද පාසල්වලට

Mon Mar 14 , 2022
සෞඛ්‍ය‍ය පහසුකම් පාසල් පාලන අධිකාරිය සැපයිය යුතුයි – PHI සෞඛ්‍ය සම්පන්න සෞඛ්‍ය මාර්ගෝපදේශ ක්‍රියාත්මක නොවන මහජන සෞඛ්‍ය පරීක්ෂකවරුන්ගේ සංගමය චෝදනා කරනු ලැබේ. අද (14දා) පාසල් සිසුන් සඳහා සියලුම සිසුන් කැඳවීමට අධ්‍යාපන පද්ධතිය තීරණය කර ඇති පසුබිමක පාසල් තුළදී කොවිඩ් ආසාදනය වැළැක්වීමේ අවශ්‍යතාවය සෞඛ්‍ය ආයතන පාසල් පාලනාධිකාරිය විසින් සැපයිය යුතු බව […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.