බ්‍රිතාන්‍යයෙන් මෙරටට එන එරට වැසියන්ට අනතුරු අඟවයි

දැඩි ආර්ථික අර්බුදයකට ලක්වීම නිසා ඖෂධ, ඉන්ධන සහ අත්‍යාවශ්‍ය ආහාර ද්‍රව්‍යවල හිඟයක් පවතින බැවින් ශ්‍රී ලංකාවේ සංචාරය කිරීමේදී කල්පනාකාරී වන්නැයි බ්‍රිතාන්‍ය රජය එරට වැසියන්ට අනතුරු අඟවමින් නිවේදනයක් නිකුත් කර තිබේ.

Next Post

'ඇමරිකානු පිළිම' තරඟකරු අබිගේල් බෲක්ස් කොස්සකට ගායනා කරයි: නරඹන්න

Mon Mar 14 , 2022
ඔබ නිවසට කොස්සක් ගෙන එන විට, ඔබ එය භාවිතා කිරීම වඩා හොඳය. ටික්ටොක් ගායිකා ඇබිගේල් බෲක්ස් ඇය සඳහා විගණනය කරන විට කාමරය අතුගා දැමීමේ මනෝභාවයෙන් සිටියාය. ඇමරිකානු පිළිමය. ඇය රැකියාව කළා. 21-හැවිරිදි කාසල් රොක්, CO, සිට දිනෙන් දින බැරිස්ටා, පැත්තේ කොසු ගායකයෙකි. සමහර අය පනා වලට ගායනා කරනවා, බෲක්ස් එක […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.