යුධ විරෝධී ලකුණක් සහිත රුසියාවේ ප්‍රධාන සන්ධ්‍යා ප්‍රවෘත්ති විකාශය කාර්ය මණ්ඩලයක් කඩා වැටුණි

“යුද්ධය නවත්වන්න. ප්‍රචාර විශ්වාස කරන්න එපා. ඔවුන් ඔබට බොරු කියනවා, ”මරීනා ඕව්ස්යානිකෝවාගේ ලකුණ කියවිය.


සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

Next Post

Taraji P. Henson Jussie Smollett 'නිදහස් කිරීමට' කැඳවයි: 'දඩුවම අපරාධයට නොගැලපේ'

Mon Mar 14 , 2022
ජූසී ස්මොලට්ගේ සහෝදරයා අධිරාජ්යය ඔහු විසින්ම සංවිධානය කරන ලද ජාතිවාදී සහ සමලිංගික ප්‍රහාරයක් සම්බන්ධයෙන් පොලිසියට බොරු කීම සම්බන්ධයෙන් නළුවාට බ්‍රහස්පතින්දා (මාර්තු 10) දින 150 ක සිරදඬුවමක් නියම කිරීමෙන් පසු තරු Taraji P. Henson ඔහු වෙනුවෙන් පෙනී සිටියි. හෙන්සන් සඳුදා (මාර්තු 14) Instagram වෙත ගොස් සුදු පැහැයෙන් ලියා ඇති #FreeJussie හැෂ් […]

සබැඳි පුවත්

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.