‘ රටපුරා පරිසර උද්‍යාන ඉදිකරයි‘

පුරන් කුඹුරු යළි අස්වද්දමින් පරිසර උද්‍යාන රටපුරා පිහිටුවීමේ නව වැඩපිළිවෙළක් අගමැති, නාගරික සංවර්ධන හා නිවාස අමාත්‍ය මහින්ද රාජපක්ෂ මහතාගේ උපදෙස් මත නාගරික සංවර්ධන අධිකාරිය විසින් ආරම්භ කරනු ලැබ ඇත.

Next Post

ඖෂධ හිඟය ගැන ජනතාවට කියන්න

Mon Mar 14 , 2022
සංවිධානයේ වෘත්තීය සමිති සන්ධානයෙන් රාජ්‍ය ඇමතිට ලිපියක් ඉදිරියේදී ඇති විය හැකි ඖෂධ නිෂ්පාදනය සම්බන්ධයෙන් ජනතාව දැනුවත් කරන ලෙස සහ සිවිල් සංගමයේ සංගමයේ වෘත්තීය සමිති සංගමයේ විෂයභාර රාජ්‍ය අමාත්‍යවරයා වෙත ලිපියක් යොමු කරමින් ඉල්ලීමක් කර ඇත. රාජ්‍ය අංශයේ සහ පුද්ගලික අංශයේ දැනට පවතින ඖෂධ සහ බෙදාහැරීම සම්බන්ධයෙන් පවතින නිෂ්පාදනයක් ඇතිවීමේ අවදානමක් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.