සංශෝධිත ත්‍රස්තවාදය වැළැක්වීමේ පනත් කෙටුම්පත අමාත්‍ය උපදේශක කමිටුව අනුමත කරයි

ත්‍රස්තවාදය වැළැක්වීමේ (තාවකාලික විධිවිධාන) (සංශෝධන) පනත් කෙටුම්පත දෙවැනි වර කියවීම සඳහා පාර්ලිමේන්තුවට ඉදිරිපත් කිරීමට විදේශ කටයුතු පිළිබඳ අමාත්‍ය උපදේශක කාරක සභාව එකඟ වී තිබේ. තව..

Next Post

ගෑස් ගැන අලුත් ආරංචියක්

Mon Mar 14 , 2022
ලිට්‍රෝ සමාගම අභ්‍යන්තර ආරංචි මාර්ග කියන දේ මේ වන නැංගුරම් ලා ඇති තැම්බූ නෞකා දෙකෙන් අපේක්ෂා කරන වැඩසටහනක් සඳහා ගෙවීම සිදු කරනු ලැබේ. එම ආරංචිමාර්ග රාත්‍රී ප්‍රකාශන දැන්වීම් අද දිනයේ සූදානම් කිරීමට කටයුතු ආරම්භ කිරීමට බලාපොරොත්තු වන බව. කෙසේ වෙතත් දැනට පවතින මිලෙන් පාරිභෝගිකයින් අදත් දැඩි අපහසුතාවට පත් වේ. දිවයිනට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.