සතිය පුරාවට ඔබව රැගෙන යාමට සිසිල් නව පොප් ගීත 10ක්: REYNA, Wild Rivers, Mothica සහ තවත්

තවත් වැඩ සතියක ආරම්භය හරහා ඔබව බලගැන්වීමට යම් පෙළඹවීමක් සොයනවාද? අපට ඔබව දැනෙනවා, සහ සමහර තරු නව පොප් නාද සමඟින්, අපි ඔබව ආවරණය කර ඇත.

REYNA, Wild Rivers, Mothica සහ තවත් කලාකරුවන්ගේ මෙම ගීත 10 සතියේ ගත කිරීමට ඔබට ශක්තියක් වනු ඇත. මෙම මැණික්වලින් ඕනෑම එකක් ඔබේ පුද්ගලික ධාවන ලැයිස්තුවලට පොප් කරන්න – නැතහොත් 10 න් අභිරුචි ධාවන ලැයිස්තුවක් සඳහා පළකිරීමේ අවසානයට අනුචලනය කරන්න.

වල් ගංගා සහ Wrabel, “ආදරය ගැන සිතීම”

කැනේඩියානු ජන සංගීත කණ්ඩායමක් වන වයිල්ඩ් රිවර්ස් විසින් පොප් ගායක ගායිකාවක්-ගීත රචකයෙක් (සහ කේෂා සහයෝගිතාකරුවෙක්) Wrabel ට තට්ටු කර එහි “Thinking ’bout Love” ගීතය නැවත සිතුවම් කිරීමට, අතීත ප්‍රේමයන් පිළිබඳ අලංකාර සහ සියුම් ආවර්ජනයක් විය. Wrabel එකතු කිරීම දැනටමත් සිත් ඇදගන්නා කතන්දර කීමට තවත් ස්ථරයක් – සහ ඉදිරිදර්ශනයක් එක් කරයි, සහ මෙම ක්‍රියා දෙකේ අවසාන සහයෝගීතාවය මෙය නොවනු ඇතැයි ශ්‍රාවකයන් බලාපොරොත්තු වේ. – ලින්ඩ්සේ හෙවන්ස්

ක්ෂීරපථය, “සමමුහුර්ත කරන්න”

Milky Chance හි නවතම නැටුම්-පොප් ගීතය, ගායන ශිල්පී Clemens Rehbein ප්‍රකාශයක සඳහන් කළ පරිදි, “ඔබ ආදරයෙන් බැඳී සිටින අතර යමෙකු සමඟ පරිපූර්ණ සමමුහුර්ත වීම දැනෙනවා – එය වෙනත් කිසිවක් වැදගත් නොවනවාක් මෙන්” විශේෂිත හැඟීමක් සටහන් කිරීම අරමුණු කරයි. ලෝරල් කැනියොන් ප්‍රේක්ෂකයෙකුගේ සහ ඒ සමඟ ඇති දෘශ්‍ය දර්ශනයකට ස්තූතියි – මෙම ගීතය සමඟ ඕනෑම කරදරයක් නැටීම පහසුය. – LH

4*නගරය, “ඔබ මෙන් කිසිවෙක් නැත”

නවතම Disney/Pixar සජීවිකරණ චිත්‍රපටයේ දැක්වෙන පරිදි – “Nobody Like U” ප්‍රබන්ධ පිරිමි සංගීත කණ්ඩායම 4*Town විසින් විය හැක. රතු පැහැයට හැරේ – ගීතය ලියා එය නීත්‍යානුකූල කාර්ය මණ්ඩලයක් විසින් සිදු කරන ලදී. Billie Eilish සහ FINNEAS ගේ ගීත රචනා ඇතුළත් (ඔහු ජෝර්ඩන් ෆිෂර් සමඟ එක්ව ගීතය නිෂ්පාදනය කර ගායනා කරයි), එහි 2000 දශකයේ ජනප්‍රිය ජනප්‍රියතාවයේ සියලුම ප්‍රධාන අංග ඇත. – LH

රෙයිනා, “ඔබට අවම වශයෙන් සමුගන්න පුළුවන්”

සහෝදරිය REYNA ඔවුන්ගේ නවතම ගීතයෙන් අවතාර පෙම්වතෙකුට කතා කරයි, “ඔබට අවම වශයෙන් සමුගන්න පුළුවන්.” කටහඬ ගොසමර් සහ ශෝකජනක ය, නමුත් bouncy bass line සහ impish synths මෙම සිහින, සෙල්ලක්කාර පොප් ගීතයට ඉහළ සහ වියලි බව පිළිබඳ කදිම ප්‍රතිමූර්තියක් ඉදිරිපත් කරයි, කෙතරම්ද යත්, “මම කවදාවත් ඩිස්නි ලෑන්ඩ් වෙත නොගියෙමි / ඔබේ ලිවීමට සූදානම්ව සිටියෙමි. වැල්ලේ නම.” – ජෝ ලින්ච්

රේචල් චිනූරිරි, “මම කවදා හෝ ඇසූ සියල්ල”

නව ඉලෙක්ට්‍රා රෙකෝඩ්ස් අත්සන් කරන්නා වන රේචල් චිනූරිරිගේ සිත් ඇදගන්නාසුළු ගීතය වන “මම කවදා හෝ ඇසූ සියල්ල” යනු හිස් අස්ථි සම්බන්ධතාවයක් සඳහා පදිංචි වීම ප්‍රතික්ෂේප කිරීමයි – සහ ලන්ඩනයේ සිට සිම්බාබ්වේ ගායකයා-ගීත රචකයා සෙලවෙන ගායනයක් හඳුන්වා දීමෙන් පසුවය. ධාවන පථයේ මුදුනේ කොක්ක, ඇය එහි සරල චමත්කාරය මත දැඩි ලෙස රඳා සිටීම වෙනුවට එය මත ගොඩනඟා, මෑත මතකයේ උණුසුම්ම, සම්පූර්ණයෙන්ම ආවරණය වන පොප් හැඳින්වීමක් නිර්මාණය කරයි. – ජේසන් ලිප්ෂුට්ස්

කිටා ඇලෙක්සැන්ඩර්, “දුවන්න”

ඕස්ට්‍රේලියානු පොප් ගායිකා කිටා ඇලෙක්සැන්ඩර් 2017 සිට නිසි ව්‍යාපෘතියක් නිකුත් කර නැත හෝටල් EP, නමුත් නව තනි “ධාවනය” ශබ්ද නැවත ප්‍රබෝධමත් විය, අක්‍රිය කාලය සහ තනි තනි ගීත ඊටත් වඩා විශාල ශක්තියක් ඇති දෙයකට මඟ පෙන්වයි. හැඳින්වීමෙහි ඇති සින්තස් හි සිසිල් ඇඳ ඇලෙක්සැන්ඩර්ට ක්‍රියා කිරීමට ප්‍රමාණවත් ඉඩක් ලබා දෙයි, එය පැද්දෙන නමුත් කිසි විටෙකත් ගාංචු නොවන ගායනයක් ද ඇතුළුව. – ජේ. ලිප්ෂුට්ස්

මෝතිකා, “සංවේදී”

Mothica මෙම ගිම්හානයේදී Coheed සහ Cambria සමඟ සංචාරයක යෙදෙනු ඇත, සහ නව තනි තනි “Sensitive” යුගල කිරීම අර්ථවත් වන්නේ මන්දැයි පෙන්නුම් කරයි: Oklahoma ස්වදේශිකයා ටොන් ගණනක් පෞරුෂත්වය සහ පොප් කොකු දැලි තියුණු ගිටාර් රේඛාවකට ඇසුරුම් කරයි, අභ්‍යන්තරව හා සම්බන්ධ වීම ගැන විවෘත වේ. ඇසට පෙනෙනවාට වඩා ප්‍රවේශ විය හැකි නිෂ්පාදනයක් සමඟ දෘඩ පාෂාණ දෙසට ඉඟි කිරීම. – ජේ. ලිප්ෂුට්ස්

ලෙවි එවන්ස් දස්කම්. ලුසී මැක්විලියම්ස්, “මකුණු බයිට්”

විනෝදජනක කරුණ: Levi Evans යනු U2 හි The Edge හි පුත්‍රයා වන අතර, ඔහු පසුගිය වසරේ සිට සංගීතය නිකුත් කරන අතරතුර, Lucy McWilliams ඇතුළත් “Bug Bite”, අවතක්සේරු නොකළ ඉදිරි ගමනක් බවට පත්විය හැකිය. ක්‍රමලේඛනය කරන ලද බීට් කතා බහට ලක්වන විට, එවන්ස් සහ මැක්විලියම්ස් ඔවුන්ගේ කටහඬ පටලවා ගන්නා අතර, මධ්‍යයේ ඇති ඉහළ සහ පහත් රෙජිස්ටර් රැස්වීමේදී සවන්දෙන්නා අතරමං වේ. – ජේ. ලිප්ෂුට්ස්

බස් නැත, “කුණු :)”

ජපන් විකල්ප quintet, No Buses – සාමාජිකයින්ගෙන් සමන්විත Taisei Kondo, Haruka Wada, Shinya Goto, Saori Sugiyama සහ Issey Ichikawa – කුඩා නමුත් කැපවූ රසික පිරිසකට ස්තුති වන්නට මතුපිටින් බුබුළු නගයි. ක්‍රියාවේ නවතම තනි, “රබ්බිෂ් :)”, කෙසේ වෙතත්, ආන්තික ගෝලාකාර නැගීමක ආරම්භය විය හැකිය. කණ්ඩායම ස්ට්‍රෝක්ස් හෝ ආක්ටික් වඳුරන්ගේ මුල් අවදිය සිහිගන්වන හදිසි හැඟීමකින්, ශෛලියකින් සහ පන්තියකින් ක්‍රීඩා කරන අතර, කොන්ඩෝගේ ගායනය ඔහුගේ ලිහිල් ප්‍රවාහයට ආරාධිත වෙනසක් සපයයි. – Starr Bowenbank

දැන්, දැන්, “සුවපහසු”

දැන්, Now එහි දෙවන වසර ඇල්බමය සමඟින් ඉන්ඩි රසිකයන් ආකර්ෂණය කර ඇත නූල් 2012 දී. ඇල්බමය නිකුතුවේ දශකයක් සැමරීම සඳහා, සාමාජිකයින් වන Acacia “KC” Dalager සහ Bradley Hale විසින් B-පැති මාලාවක් සහ demos සමඟින් වාර්තාවේ 10 වැනි සංවත්සර සංස්කරණය අතහැර දැමූ අතර එය මුලින් පටිගත කිරීමේදී කප්පාදුවක් සිදු නොකළේය. නව ගීතය “Comfortable” එහි පෙර ගීත මෙන්ම හොල්මන් කරන බවක් දැනේ, Dalager ගේ සියුම් ගායනය වායුගෝලීය, ඉමෝ-බලපෑම් ගිටාර් වැඩ මත පාවෙන gossamer සමග. – එස්.බී

Next Post

Aggies හට NCAA තරඟාවලිය මඟ හැරීම කෙතරම් කම්පන සහගතද?

Mon Mar 14 , 2022
සම්පූර්ණ කතාව සඳහා ESPN.com වෙත පිවිසෙන්න.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.