සෝනියා-රාහුල්-ප්‍රියංකාගේ ඉල්ලා අස්වීම ප්‍රතික්ෂේප වෙයි

ප්‍රාන්ත මැතිවරණ පරාජයෙන් පසු කොංග්‍රස් පක්ෂ නායිකා සෝනියා ගාන්ධි, පුතු රාහුල් ගාන්ධි සහ දියණිය ප්‍රියංකා ගාන්ධි වද්‍රා පක්ෂයේ ඔවුන්ට හිමි තනතුරුවලින් ඉල්ලා අස්වීමට තීරණය කළ නමුත්, පක්ෂ කෘත්‍යාධිකාරී මණ්ඩලට ඊට ඒකමතිකව විරෝධය පළ කළේය.

Next Post

මගේ නංගි වෙලා සිටි ඇය දැන් පෙම්වතිය වෙලා

Mon Mar 14 , 2022
චතුරංග කියන්නේ මේ වෙනකොට කලාවේ කැපී පෙනෙන සහ නැගී එන රංගන ශිල්පියෙක්. වැඩියම නිර්මාණ තුළින් නොපෙනුණත් මේ වෙද්දි තරුණ පරම්පරාවේ වගේම වැඩිහිටි පරම්පරාවේත් චතුරංගව නොදන්න කෙනෙක් නැති තරම්. මේ දිනවල චතුරංග අලුත්ම වෙනස්ම විදිහේ වැඩකට අත ගහලා තියෙනවා. ඉතින් ඒ ගැන අහන්න අපි චතුරංගව සම්බන්ධ කරගත්තා. ඔහු මේ අලුත් වැඩේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.