හෙටත් පැය 3 යි විනාඩි 45 ක් විදුලය නෑ

විදුලි ජනනය සඳහා ප්‍රමාණවත් ඉන්ධන නොමැති වීම නිසා හෙට (15) ‘ඒ’ සිට ‘එල්’ පිළිවෙළින් වන කලාප 12 කට පැය තුනයි විනාඩි 45 ක් ද, ‘පී’ සිට ‘ඩබ්ලිව්’ දක්වා කලාප අටකට පැය තුනක් ද, විදුලිය කප්පාදු කරන බව මහජන උපයෝගිතා කොමිසම ඊයේ (13) පස්වරු පැවසීය.

Next Post

Sony Latin-Iberia වෝල්ටර් කොල්ම්ගේ WK වාර්තා වල කොටස් ලබා ගනී

Mon Mar 14 , 2022
Sony Music Entertainment Latin-Iberia විසින් Latin mega-manager Walter Kolm විසින් ආරම්භ කරන ලද වේගයෙන් වර්ධනය වන indie වාර්තා ලේබලය WK Records (WKR) හි කොටස් හිමිකර ගෙන ඇත. මෙම ආයෝජනය WK හි අනාගත ප්‍රසංගයට සහාය වීම සහ එහි කලාකරුවන්ට ලබා ගත හැකි හැකියාවන් පුළුල් කිරීම අරමුණු කරයි. WKR හි කලාකරුවන් 20කට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.