ළදරු කිරි බෝතල්වල ප්‍රමිතිය සොයයි

ළදරුවන්ට දියර ආහාර ලබාදීමේදී භාවිතා කරන ප්‍රමිතියෙන් තොග ප්ලාස්ටික් බෝතල් අළෙවි කරන පුද්ගලයන්ට එරෙහිව නීති පියවර ගැනීමට පාරිභෝගික ආරක්‍ෂණ අමාත්‍ය ලසන්ත අලගියවන්න මහතා අද (14) නිලධාරීන්ට උපදෙස් දුන්නේය.

Next Post

වසන්ත 2022 ඇල්බම පෙරදසුන: මෙම වාරයේ පහත වැටෙන වඩාත්ම අපේක්ෂිත ඉලෙක්ට්‍රොනික LPs 15

Mon Mar 14 , 2022
ඔබට එය දැනෙනවාද? ලෝකය නැවත ක්‍රියාත්මක වී මුමුණයි. සමඟ නටනවා වසර දෙකක අබලන් වූ වසංගතයකින් පසු දර්ශනය අවසානයේ පූර්ණ පැද්දීමට පටන් ගනී – සහ 2019 සිට පළමු සම්පූර්ණ උත්සව සමය දැනට දියත් වෙමින් පවතී – එය නව සංගීතය නිකුත් කිරීමට දක්ෂ හා විශේෂ මොහොතකි. නැටුම් නිෂ්පාදකයින්ගේ A-ලැයිස්තු එකතුවක් මෙම වසන්තයේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.