Stereophonics Snag UK අංක 1 ඇල්බමය සමඟ ‘Oochya!’

ස්ටීරියෝෆොනික්ස් සමඟ අටවන එක්සත් රාජධානියේ ප්‍රස්ථාර කිරුළකට බලය Oochya! (Stylus), ඔවුන්ගේ 12 වැනි චිත්‍රාගාර ඇල්බමය.

Oochya! එහි ආසන්නතම තරඟකරුවාගේ ආන්තිකයකින් අභිබවමින් මංගල තරගයේදී අංක 1 ස්ථානයට පත් විය. 2 සිට 1 දක්වාඅනුව නිල ප්රස්ථාර සමාගම. එම දස්කම සමඟින්, වේල්ස් රොක් පනත Taylor Swift, Oasis සහ REM හි ප්‍රස්ථාර සාර්ථකත්වයට ගැලපේ.

ගායක කෙලී ජෝන්ස් විසින් මෙහෙයවන ලද, සංගීත කණ්ඩායම මීට පෙර සමුලුව ඇත කාර්ය සාධනය සහ කොක්ටේල් (1999 සිට) ඉටු කිරීමට ප්රමාණවත් අධ්යාපනය (2001), ඔබ ආපසු පැමිණීමට එහි යා යුතුය (2003), භාෂාව ලිංගික හිංසනය වෙනත් (2005), පින් එක අදින්න (2007), ගම ජීවත් කරවන්න (2015) සහ කාරුණික (2019)

නවතම අනුශූරතාව නිල එක්සත් රාජධානියේ ඇල්බම සටහන Marillion යනු ප්‍රවීණ බ්‍රිතාන්‍ය රොක් සංගීත කණ්ඩායම වන අතර එහි 20 වැනි ඇල්බමයයි අඳුරු වීමට පැයකට පෙර (Ear Music) අංක 2 ට වඳියි.

අඳුරු Marillion ගේ සමාන ඉහලම ප්‍රවේශය සඳහා ප්‍රස්ථාරය ආලෝකවත් කරයි, 1987 සඳහා අංක 2 හොඳම ස්ථානයට ගැලපේ ස්ට්රෝස් හි අල්ලා ගැනීම.

ඔහු ප්‍රථම වරට රටේ ක්‍රීඩා පිටියේ වටයක් සම්පූර්ණ කරන විට, ඩේව්ගේ හිටපු නායකයා අපි හැමෝම මේ එකට තනියම (Dave Neighbourhood) නැවත අංක 5 වෙත පැමිණෙන අතර, ඔහුගේ විස්මිත නිකුතුව “Starlight” අංක 1 ට පත් විය. නිල එක්සත් රාජධානියේ කේවල සටහන.

ඉහළ පෙළට නැවත පැමිණීමේ තවත් පටිගත කිරීමකි කොරල්පර ස්වයං-මාතෘකාව සහිත මංගල කට්ටලය (Run On හරහා), එය 20 වැනි සංවත්සර සංස්කරණයක් නිකුත් කිරීමෙන් පසු අංක 9 දක්වා ඉහළ යයි.

නව නිකුතු අතලොස්සක් Kojey රැඩිකල් ඇතුළු වත්මන් Top 40 තුළ බලපෑමක් ඇති කරයි සිනහ වීමට හේතුව (අත්ලාන්තික්) අංක 11 හි; සබටන්ගේ යුද්ධය දක්වා සියලුම යුද්ධ අවසන් කරන්න (න්යෂ්ටික පිපිරීම) අංක 16 හි; ඩොලි පාර්ටන්ගේ දුවන්න, රෝස, දුවන්න (සමනලයා) අංක 23 හි; Kris Barras සංගීත කණ්ඩායමේ මරණ නිම්න පාරාදීසය (මැස්කොට්) අංක 27 හි; හා කවලගේ ඔබ සමඟ වඩා හොඳය (කන්‍යාව) අංක 29 හි.

නිල එක්සත් රාජධානියේ ඇල්බම ප්‍රස්ථාරය ප්‍රාදේශීය වේලාවෙන් සිකුරාදා අග අනාවරණය වේ.

Next Post

වයික්කාල් ප්‍රදේශයේ මත්ද්‍රව්‍ය භාවිත කළ සාදයක් වැටලීමට තරුණයින් 39 දෙනෙකු පොලිස් භාරයට

Mon Mar 14 , 2022
වෙන්නප්පුව – වයික්කාල් ප්‍රදේශයේ හෝටලයක ෆේස්බුක් හරහා සංවිධානය කර තිබූ සාදයක් වටලා විවිධ මත්කුඩු සමඟ සැකකරුවන් 39 දෙනෙකු අත්අඩංගුවට ගත් බව පොලිසිය කියයි. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.