අංශ කිහිපයක ආයෝජනය කරන්නැයි ජනපති සෞදි අරාබියට ආරාධනා කරයි

ඉතියෝපියාව-සෝමාලියාව-සෞදි අරාබිය-යේමනය-ඕමාන්-ඉන්දියාවක්ෂේත්‍ර කිහිපයක සෘජු ආයෝජන සඳහා සෞදි අරාබියට ආරාධනා කරන බව ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා සෞදි අරාබි විදේශ අමාත්‍ය ෆයිසාල් බින් ෆර්හාන් අල් සවුද් මහතාට දැනුම් දුන්නේය. ජනාධිපතිවරයා මේ අදහස් පළ කළේ සෞදි අරාබියේ විදේශ කටයුතු අමාත්‍යවරයා සමඟ අද (14) පෙරවරුවේ ජනාධිපති කාර්යාලයේ පැවති හමුවකදීය. ජනාධිපතිවරයා පෙන්වා දුන්නේය […]

Next Post

යූ ටියුබ් විශේෂඥයාට ලංකාව එපාවෙයි (වීඩියෝ)

Tue Mar 15 , 2022
ජනප්‍රිය යූ ටියුබ් තාරකාව ලෝකයටම ලංකාව ගැන කිව්ව දේ ලොව පුරා යූ ටියුබ් සමාජ ජාලය භාවිතා කරන්නන් අතර, සංචාරක වීඩියෝපට සම්පාදකයකු සහ සමාජ ජාල වෙත වන ජර්මානු ජාතික කෙන් එබ්‍රොඩ් (කෙන් පිටරට) විදේශ විනිමය සහ විදුලි අර්බුදය සිය සංචාරය අතරතුර ශ්‍රී ලංකාවෙන් පිටව ගොස් ඇත. ශ්‍රී ලංකාව සම්බන්ධයෙන් සිය නවතම […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.