අද කාලගුණය

බස්නාහිර සහ දකුණු පළාත්වලත්, කාළුතර දිස්ත්‍රික්කයේත් අද (15) සවස 2.00 න් පසු තැනින් තැන වැසි හෝ ගිගුරුම් සහිත වැසි ඇතිවන බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි.

Next Post

මෙන්න වෝකර් හේස්ගේ 'ඒඒ' ගීතයේ පද රචනය

Tue Mar 15 , 2022
වෝකර් හේස් “AA” යන කල්පනාකාරී තනි ගීතය සමඟින් 2022 ආරම්භ විය. “AA”, Applebee හි Bourbon Street Steaks සහ Oreo Shakes ඇතුළත් අඩු ප්‍රධාන දින රාත්‍රී සඳහා “Fancy Like” සමඟින් Hayes 2021 සාර්ථකත්වය අනුගමනය කරයි. “Fancy Like” හේස්ගේ පළමු අංක 1 පහර බවට පත් වූවා පමණක් නොවේ දැන්වීම් පුවරුවගේ රට Airplay […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.