අද කොවිඩ් එන්නත් ලබාදෙන ස්ථාන මෙන්න

එන්නත් නොගත් අයට දැනුම් දීමක්

කොවිඩ්-19 බලපෑම සිදු කිරීම සඳහා රජය විසින් ගෙන යන එන්නත්කරණය කිරීමේ වැඩසටහනට අනුව අද (15) දින ද ස්ථාන කිහිපයකම එම වැඩසටහන් ක්‍රියාත්මක වේ.

එහි සෞඛ්‍ය‍ය අංශවල උපදෙස් මත එම වැඩසටහන් සිදුකෙරේනු ඇත.

 

The post අද කොවිඩ් එන්නත් ලබාදෙන ස්ථාන මෙන්න appeared first on Aruna.

Next Post

2022 Guild of Music Supervisors සම්මාන උළෙලේදී Beyonce එදිරිව Jay-Z: නම් කළ අයගේ සම්පූර්ණ ලැයිස්තුව

Tue Mar 15 , 2022
යාවත්කාලීන: සඳුදා (මාර්තු 14), සංගීත සුපරීක්ෂකවරුන්ගේ සංසදය එහි මාර්තු 20 උත්සවය සඳහා ඉදිරිපත් කරන්නන් සහ වාදකයින්ගේ පෙළගැස්ම නිවේදනය කළේය. ඉදිරිපත් කරන්නන් අතර Javier Bardem, Jessica Chastain, Lin-Manuel Miranda, Kristen Wiig, Annie Mumolo, Ryan Tedder, Marlon Wayans, Lil Dicky, Rafael Casal, Rickey Minor, Rufus Wainwright, Wendy Melvoin & Lisa Coleman, Glen-Melvoin […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.