ඔබට දැන් Ulta Beauty හි Becky G’s Treslúce Makeup මිලදී ගත හැක

විශේෂාංගගත සියලුම නිෂ්පාදන සහ සේවාවන් සංස්කාරකවරුන් විසින් ස්වාධීනව තෝරා ගනු ලැබේ. කෙසේ වෙතත්, Billboard හට එහි සිල්ලර සබැඳි හරහා කරන ලද ඇණවුම් සඳහා කොමිස් මුදලක් ලැබිය හැකි අතර, සිල්ලර වෙළෙන්දාට ගිණුම්කරණ අරමුණු සඳහා නිශ්චිත විගණනය කළ හැකි දත්ත ලැබිය හැකිය.

දියත් කර වසරකටත් අඩු කාලයකට පසුව, Becky G’s Tresluce Beauty වගේ අය එක්ක එකතු වෙනවා Rihanna’s Fenty Beauty සහ වෙනත් කීර්තිමත් පුද්ගලයන් වෙස් ගන්වන්න ලබා ගත හැකි රේඛා Ulta බියුටි. Latinx උරුමය සහ සංස්කෘතිය සැමරීම සහ අනුග්රහය දැක්වීම සඳහා නිර්මාණය කරන ලද වේශ නිරූපණ එකතුව, ඔබේ ඇස්, තොල්, කම්මුල් සහ පිහාටු සඳහා අත්යාවශ්ය අංගයන්, වේශ නිරූපණ බුරුසු සහ අනෙකුත් අනිවාර්ය අංගයන් ඇතුළත් වේ. අලංකාරය මෙවලම්.

“එය ගෙන ඒම සිහිනයක් සැබෑ විය ට්‍රෙස්ලූස් ජීවිතයට සුන්දරත්වය, සහ උල්ටා බියුටි හි දියත් කිරීමට ලැබීමෙන් මට ලැබෙන සතුට සම්පූර්ණයෙන්ම ප්‍රකාශ කිරීමට මට නොහැකි වනු ඇත, ”25 හැවිරිදි ගායිකාවක්-ගීත රචකයෙක් සහ නිළියක් දී පැවසීය. ප්රකාශයක්. “මම ඉතා ගෞරවයෙන් සලකන අතර සෑම තැනකම සිටින Ulta Beauty අමුත්තන්ට සන්නාමය සහ නිෂ්පාදන හඳුන්වා දීමට බලා සිටිය නොහැක.”

පරිසර හිතකාමී සහ කෲරත්වයෙන් තොර, Treslúce නිෂ්පාදන සහ ඇසුරුම් ලතින් මූලාශ‍්‍රයෙන් ලබාගත් අමුද්‍රව්‍ය මෙන්ම කලාවෙන් පුරවා ඇති අතර සමහර මිල අධික කට්ටල සඳහා $8 සිට $75 දක්වා ආරම්භ වේ.

කුඩා කල සිටම වේශ නිරූපණ ක්‍රීඩා කිරීමට ප්‍රිය කළ මෙක්සිකානු විනෝදාස්වාදය ඇයගේම රේඛාවක් දියත් කිරීමට පෙර, CoverGirl සහ අනෙකුත් රූපලාවන්‍ය සන්නාම සමඟ ව්‍යාපාරවල පෙනී සිටියේය. Treslúce පසුගිය ජුනි මාසයේදී නිෂ්පාදන හයක් සමඟින්. එකතුවෙන් සමහර කොටස් පමණක් Ulta Beauty හි තිබේ, වැනි Treslúce Beauty Illusion Premium Lashes ($14), Eterno Liquid Eyeliner ($15) සහ විකුණා අවසන් Line It Up Edge Corrector ($12).

“Treslúce Beauty Ulta Beauty පවුලට පිළිගැනීමට ලැබීම ගැන අපි අතිශයින් සතුටට පත්වෙනවා” යැයි Ulta Beauty හි වෙළඳ භාණ්ඩවල ජ්‍යෙෂ්ඨ උප සභාපති Marcia Salcedo පැවසීය. “අපගේ එකතුව තුළ අපි සංස්කෘතික වශයෙන් අදාළ, ප්‍රවණතා-ඉදිරියට යන සන්නාමයන් අඛණ්ඩව ගෙන එන විට, අපගේ අමුත්තන් මෙම නිෂ්පාදනවල අද්විතීය සහ සත්ත්ව ආහාර වලින් තොර අමුද්‍රව්‍ය මෙන්ම එහි ගැඹුරු, අර්ථවත් උරුමය වැලඳ ගනු ඇතැයි අපට විශ්වාසයි.”

Ulta හි තවමත් ලබා ගත හැකි අයිතම කිහිපයක් පහත සබැඳි හරහා සාප්පු යන්න.

මිලදී ගන්න: Bold y Atrevida Liquid Lip Tint ($18)

මිලදී ගන්න: La Flor de México Shadow Pallette ($30)

මිලදී ගන්න: මම ෂැඩෝ පැලට් ($25)

මිලදී ගන්න: Intenso Liner ($12)

මිලදී ගන්න: Illusion Premium Lashes ($14)

මිලදී ගන්න: ක්‍රීම් බ්ලෂ් ($16) Bounce කිරීමට සූදානම්

මිලදී ගන්න: Artista Brush කට්ටලයක් වගේ ($35)

Next Post

අද කොවිඩ් එන්නත් ලබාදෙන ස්ථාන මෙන්න

Tue Mar 15 , 2022
එන්නත් නොගත් අයට දැනුම් දීමක් කොවිඩ්-19 බලපෑම සිදු කිරීම සඳහා රජය විසින් ගෙන යන එන්නත්කරණය කිරීමේ වැඩසටහනට අනුව අද (15) දින ද ස්ථාන කිහිපයකම එම වැඩසටහන් ක්‍රියාත්මක වේ. එහි සෞඛ්‍ය‍ය අංශවල උපදෙස් මත එම වැඩසටහන් සිදුකෙරේනු ඇත.   The post අද කොවිඩ් එන්නත් ලබාදෙන ස්ථාන මෙන්න appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.