කඩුවක් අරන් යකා නටද්දී සිංගප්පූරු ජාතිකයා මෙල්ල කරලා

කඩුවක් අතින් ගෙන මහාමාර්ගවල ප්‍රචණ්ඩකාරී ලෙස හැසිරුණු පුද්ගලයකු මෙල්ල කිරීමට සමත් වීම හේතුවෙන් සිංගප්පූරුවේ වෙසෙන ශ්‍රී ලාංකිකයකුට එරට පොලිසියෙන් සම්මානයක් හිමි ව ඇත.

Next Post

'ඩ්‍රැග් රේස්' තරුව ජින්ජර් මින්ජ් ඉදිරි 'හෝකස් පොකස්' අනුප්‍රාප්තිකය: ඇය ක්‍රීඩා කරන්නේ කවුදැයි බලන්න

Tue Mar 15 , 2022
රසිකයින් රුපෝල්ගේ ඇදගෙන යන්න ජාතිය ෆ්ලොරිඩා රැජින දැන හඳුනා ගෙන ඇත ජින්ජර් මින්ජ් හොඳින්. ප්‍රදර්ශනයේ 7 වැනි වාරයේ ඇය පෙනී සිටීමෙන් පසුව, මෙන්ම සියලුම තරු වාර 2 සහ 6, Minj අවසානයේ නව භූමිකාවක් භාර ගැනීමට සූදානම්. අනුව විනෝදාස්වාදය සතිපතා, ජින්ජර් උණුසුම් ලෙස අපේක්‍ෂා කරන ලද අනුප්‍රාප්තිකයේ රංගනයට එක් වී ඇත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.