කෙලී ක්ලාක්සන් පැරණි ගීතයක නව රංගනයක් සමඟ ‘නොස්ටැල්ජික්’ ලබා ගනී: නරඹන්න

කෙලියෝක් සාමාන්යයෙන් සඳහා ස්ථානයක් වේ කෙලී ක්ලාක්සන් අනෙකුත් කලාකරුවන්ට උපහාර දැක්වීමට, නමුත් අඟහරුවාදා (මාර්තු 15) වාරිකයේ එම Kelly Clarkson Showගේ සජීවී සංගීත ආවරණ මාලාව, ඇය ඇගේම ගීතයක් දූවිලි ගසා දැමුවාය.

ඇගේ ප්‍රේක්ෂකයින් 2015 වෙත ආපසු යවමින්, තුන් වතාවක් Grammy ජයග්‍රාහකයා ඇයගේ Y’all සංගීත කණ්ඩායම සමඟ වේදිකා ගත වූයේ ඇයගේ සුදුසු ලෙස නම් කර ඇති “Nostalgic” ගීතයේ හැඟීම්බර රංගනයක් සඳහා ය. ක්ලාක්සන් සාමාන්‍යයෙන් සියළුම පරම්පරාවල ජනප්‍රිය ගීත ඇගේ අත්සන බල ගායනයට ගැළපෙන පරිදි අනුවර්තනය කළද, මුල් ගීතයක් ගායනා කිරීම යනු පටි සහිත රිෆ්ස් සහ තිරසාර ඉහළ සටහන් සඳහා අවස්ථා දැනටමත් ගොඩනඟා ඇත – ඇයට ලබා දිය හැකි අවස්ථාවන් ප්‍රියජනක බලයකින් ලබා ගත්තේ කෙලී ක්ලාක්සන්ට පමණි.

“Stronger” ගායිකාව ඇයගේම ගීතයක් ගායනා කිරීම සඳහා ඇයගේ සංදර්ශනය භාවිතා කිරීමේ දුර්ලභ අවස්ථාවක් මෙය වුවද, ඇය තවමත් කොළ පැහැති Johnny Cash T-shirt එකක් ඇඳගෙන වෙනත් කලාකරුවෙකුට හොරෙන් යාමට මාර්ගයක් සොයා ගත්තාය.

“Nostalgic” ක්ලාක්සන්ගේ 2015 ඇල්බමයේ දෙවන සිට අවසාන ගීතය ලෙස 2015 දී පැමිණියේය. කෑල්ලෙන් කෑල්ලඑය ඉහළට දැන්වීම් පුවරුව 200 සහ ප්‍රස්ථාරයේ සති 39 ක් ගත කළා. එම හඬ පුහුණුකරු කතා කළා දැන්වීම් පුවරුව එය නිකුත් වූ සතිය තුළ, පළමු වතාවට ගැබ්ගෙන සිටියදී වාර්තාවක් තැබීම කෙබඳුද යන්න බෙදාහදා ගනී. “එය සාදන විට මම සුපිරි හෝර්මෝන සහ ගැබ්ගෙන සිටිමි, එබැවින් එය ඉතා තීව්‍ර සහ උද්යෝගිමත් ගායනයකින් යුක්තයි,” ඇය පැවසුවාය. “මම ඕනෑම වේලාවක ගීතයක් ඇසුවෙමි, මම එය ලිව්වේ නැතත්, මම නිරූපණයට සවන් දී එය වඩා විශාල ස්ථානයකට ගෙන යාමට උත්සාහ කරමි.”

“මම ඒකෙන් ගොඩක් විනෝද වුණා, සහ… මම දන්නේ නැහැ, ඒක විස්තර කරන්න අමාරුයි,” ඇය තවදුරටත් පැවසුවාය. “ඔබ ගැබ්ගෙන සිටින විට, සෑම දෙයක්ම වැඩිදියුණු වී ඇති බවක් දැනේ. ඔබට සෑම දෙයක්ම හොඳ ආකාරයෙන් සහ නරක ආකාරයෙන් දැනිය හැකිය. ඔබ අසනීප නම්, එය නරකයි, නමුත් ඔබ එම නිර්මාණශීලී අවකාශයේ සිටී නම්, එය විශිෂ්ටයි. ඔබේ මනස පුළුල් වී ඇති බවක් ඔබට දැනේ. ”

මෑතකාලීන කෙලියෝක් ප්‍රසංගය වූයේ ඩොලි පාර්ටන්ගේ ”ජොලීන්2022 දී 76 හැවිරිදි රට අයිකනයට ගෞරවයක් වශයෙන් “I Will Always Love You” ගායනා කිරීමෙන් පසුව ඇය ගායනා කළාය. ACM සම්මාන.

Kelly Clarkson ගේ “නෝස්ටල්ජික්” නව Kellyoke කාර්ය සාධනය පහතින් නරඹන්න:

Next Post

Live Nation හට Coachella වෙළඳ ලකුණු නඩුවෙන් ගැලවිය නොහැකි බව විනිසුරු පවසයි

Tue Mar 15 , 2022
“කොචෙල්ලා” සමඟ ප්‍රතිවාදී ප්‍රසංගයක් සම්බන්ධයෙන් ලයිව් නේෂන් වෙත ගෝල්ඩන්වොයිස් විසින් ගොනු කරන ලද වෙළඳ ලකුණු නඩුවක් අවසන් කිරීම ෆෙඩරල් විනිසුරුවරයෙකු ප්‍රතික්ෂේප කරයි, මෙම නඩුව ඇත්ත වශයෙන්ම ප්‍රදර්ශනයට ඉදිරිපත් කළ දේශීය ස්වදේශික ඇමරිකානු ගෝත්‍රයට එරෙහිව ගොනු කළ යුතුව තිබූ බවට තර්කය ප්‍රතික්ෂේප කරයි. . දැවැන්ත වාර්ෂික උත්සවය මෙහෙයවන Goldenvoice, පසුගිය වසරේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.