ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදලේ ඉහළ නිලධාරියෙක් ජනාධිපති රාජපක්ෂ හමුවෙයි

ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදලේ ආසියා සහ ශාන්තිකර කලාපීය දෙපාර්තමේන්තුවේ අධ්‍යක්ෂ Changyong Rhee මහතා අද (මාර්තු 15) පෙරවරුවේ ජනාධිපති කාර්යාලයේදී ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා හමුවිය. තව..

Next Post

කොළඹ මාර්ග කිහිපයක දැඩි රථ වාහන තදබදයක්

Tue Mar 15 , 2022
විරෝධතා පාගමනක් අසල රතු වෙයි මාර්ග කිහිපයක දැඩි රථ වාහන තදබදයක් හටගෙන තිබේ. ඒ සමගි ජනබලවේගය විසින් සංවිධානය කරන විරෝධතා පාගමන ආරම්භ වේ. එම විරෝධතාවය හේතුවෙන් රථ වාහන තදබද ඇති ප්‍රදේශය පහතින්…. මරදාන පංචිකාවත්ත ඔරුගොඩවත්ත මාලිගාවත්ත පුංචි බොරැල්ල බොරැල්ල පුරහල විහාර මහා දේවි උද්‍යානය අවට මාර්ග කොල්ලුපිටිය පිටකොටුව   The […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.